Emek Gıda Personel Alımı 2017

emek-gida-personel-alimi

Emek Gıda Personel Alımı Yapıyor!

Emek Gıda insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Emek Gıda personel alımı yapıyor. Emek Gıda iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Emek Gıda iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Emek Gıda eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Emek Gıda Hakkında

Helva üretimiyle başladık iş hayatımıza. Tarih 1969.

O tarihten bugüne Emek’ten Sağlık prensibinden hiç taviz vermeden geldik bugünlere. Kendi konularında deneyimli personelimizi gıda üretimi ve hijyeni konularında sürekli eğittik.

Konya’dan başlayan üretim hiyakemiz; helva, tahin, reçel ve kakaolu fındıklı krema çeşitleri ile şenlenerek devam ediyor.

Kalite kontrol ve hijyen yönetimine özellikle dikkat ediyoruz. Fabrikamızda uluslar arası kalite yönetim sistemlerinden ISO, HACCP ve TSE uygulamalarını titizlikle sürdürüyoruz. Genç yaşlı tüm hedef kitlemizin önce sağlığını, bununla birlikte damak tadını da aynı oranda önemseyerek çalışıyoruz.

Siz bizi beğendikçe;
biz üretmeye devam edeceğiz.

Emek Gıda Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin çeşitli bölgelerinden yapacak olan Emek Gıda personel alımı yapacağı pozisyonları ihtiyaç halinde çeşitli mecralarda yayınlamaktadır. Siz de firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Emek Gıdaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Buradan Emek Gıda insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir