Emo Optik Personel Alımı 2017

emo-optik-personel-alimi

Emo Optik Personel Alımı Yapıyor!

Emo Optik insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Emo Optik personel alımı yapıyor. Emo Optik iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Emo Optik iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Emo Optik eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Emo Optik 1973 yılında kurulmuştur. O yıllarda küçük bir işletmeyle faaliyetlerine başlayan Emo Optik zamanla kendini büyütmüş ve bugün 15 mağazasıyla hizmetlerini sürdürmektedir. Yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu firmada çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilir firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Emo Optik Hakkında

VİZYON

Emo hala büyümeyi hayal etmiyor.”Bir şirketin birinci amacı asla büyümek olmamalı.”Dünya’nın en prestijli gözlük markalarıyla çalışan Emo optik; bir turizm başkentinde doğmasından edindiği gelenekle, dünya standartlarında mağazalarla gelişerek, ürün ve hizmetiyle kentini ve ülkesini temsil etmekten daha çok keyif alıyor.”Dünyanın önemli bir bölümü, ülke sektörünü bizim mağazalarımızı görerek değerlendiriyor. Bu yüzden bizim sorumluluğumuz daima daha fazla ve daha ağır.”

Emo Optik Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar

Henüz ilan sitelerinde açık pozisyonları bulunmayan Emo Optik personel alımı yapacağı listeyi yayınlamamıştır. Ancak yine de firmaya genel başvurunuzu gönderebilmeniz için aşağıda bir iş başvuru formu bağlantısı bulunuyor. Oradan firmaya iş başvurunuzu gönderebilirsiniz.

Emo Optik iş başvurusu için tıklayınız.

1 Yorum
  1. 29 Ağustos 2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin