Ender Mağazaları Personel Alımı 2017

ender-magazalari-personel-alimi

Ender Mağazaları Personel Alımı Yapıyor!

Ender Mağazaları insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Ender Mağazaları personel alımı yapıyor. Ender Mağazaları iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Ender Mağazaları iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Ender Mağazaları eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ender Mağazaları 1976 yılında Adana’da kurulmuştur. Açıldığı günden bu yana sürekli kendini yenileyen bir firma olan Ender Mağazaları bugün 24 mağazasıyla ülkemizin büyük illerinde hizmetlerini sürdürmektedir. Toplamda 1500’ü aşkın personeliyle faaliyetlerini sürdüren Ender Mağazaları personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de Ender Mağazalarında çalışmak istiyorsanız haberimizin devamında yer alan firmanın insan kaynakları bildirisini ve ihtiyaç duyduğu personel pozisyonlarını inceleyebilirsiniz.

Ender Mağazaları İnsan Kaynakları

Şirket vizyonu ve Stratejik hedefleri doğrultusunda tüm yönetim faaliyetlerimiz organize edilir. İnsana Saygı temel ilkemiz doğrultusundaki amaç, politika ve stratejilerimiz tüm yönetici ve çalışanlarımız tarafından bilinir ve uygulanır. Doğru işe doğru kişileri yerleştirmek İnsan kaynaklarımızın temel politikasıdır. Markamızın müşterilerine sunduğu hizmeti her geçen gün geliştirmek amacıyla nitelikli insan gücüyle çalışmaya özen göstermekteyiz.

Gelişim 

Kurum olarak çalışanlarımızın kişisel ve Mesleki gelişimlerine önem ve öncelik vermekteyiz. Çalışanlarımızın gelişimine yönelik pek çok eğitim programımız mevcuttur.

Çalışanlarımızın kariyer yolunda ilerlerken ihtiyaç duyabileceği bilgiler belirlenmekte ve bu doğrultuda eğitim içerikleri hazırlanmaktadır.

Oryantasyon Eğitimi 

Çalışanlarımızın öncelikle kurumuzu ve mesleğimizi tanımaları amacıyla mağaza içi oryantasyon eğitimleri düzenlenir.

Ender Mağazaları Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Türkiye’nin bir çok noktasında elemana ihtiyacı olan Ender Mağazaları personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya hızlı bir şekilde iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Mağaza Müdür Yardımcısı Adana, Eskişehir, İstanbul – Anadolu, İstanbul – Avrupa, Konya, Mersin
Satış Danışmanı İstanbul – Avrupa
Satış Danışmanı Adana
Bilgi İşlem Departmanı Adana
Maliyet Muhasebesi Uzmanı İstanbul
Bilgi İşlem Uzman Yardımcısı İstanbul
Muhasebe Elemanı İstanbul – Avrupa
Kategori Yöneticisi İstanbul – Avrupa
Finansal Planlama ve Analiz Uzmanı İstanbul
İnsan Kaynakları Uzmanı Adana, Mersin
Satış Danışmanı Kayseri
Satış Danışmanı ve Kasiyerler Mersin

Ender Mağazaları iş başvurusu için tıklayınız.

3 Yorum
  1. 19 Şubat 2017
  2. 1 Ekim 2016
  3. 10 Mayıs 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir