Envirocon Personel Alımı 2018

envirocon-personel-alimi

Envirocon Personel Alımı Yapıyor!

Envirocon insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Envirocon personel alımı yapıyor. Envirocon iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Envirocon iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Envirocon eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülkemizin entegre çevre çözümleri sektöründe önemli markalardan birisi olan Envirocon 2003 yıllarında kurulmuştur. Kendi sektöründe deneyimli ve profesyonel bir firma olan Envirocon personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Envirocon İnsan Kaynakları

Envirocon 2003’ten bu yana güçlü teknik ve danışman kadrosu, genç, dinamik ve profesyonel operasyon birimi ve satış kadrosu ile entegre haşere kontrol hizmeti vermektedir.

Envirocon sürekli ve verimli eğitim programları ile çalışanlarının bilgi birikimini güncellemek ile birlikte profesyonel ve kişisel gelişimlerini desteklemektedir.

Envirocon her kademedeki pozisyonları için;

İş sorumluluğunu bilen
Kişisel ve profesyonel gelişimine önem veren
Saygılı
Güler yüzlü

adayları bünyesine katmayı amaçlamaktadır.

Envirocon Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin çeşitli şehirlerinden yapacak olan Envirocon personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyon listesinden size uygun bir işe karar verdikten sonra Envirocon’a iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
İç Anadolu Bölgesi Satış Temsilcisi Ankara
Biyosidal Ekip Sorumlusu Ankara, İstanbul – Anadolu, İstanbul – Avrupa, Karaman, Konya, Sakarya
Muhasebe Sorumlusu İstanbul – Anadolu

Bir Cevap Yaz