Er-Bakır Personel Alımı 2018

er-bakir-personel-alimi

Er-Bakır Personel Alımı Yapıyor!

Er-Bakır insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Er-Bakır personel alımı yapıyor. Er-Bakır iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Er-Bakır iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Er-Bakır eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

1937 yılında küçük bir işletme olarak iş hayatına adım atan Er-Bakır günümüze kadar gelen süreçte iyi bir büyüme kaydetmiş ve sektörünün en güçlü firmalarından birisi haline gelmiştir. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin  de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Er-Bakır İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikalarımız

• Kurum Kültürünü Vizyona Uygun Geliştirmek
• Doğru İnsanın Doğru İşte Çalışmasını Sağlamak
• Motive olmuş, Sadık Çalışanlar Yaratmak ve Sürekliliği Sağlamak
• Açık ve Etkin İletişim Ortamı Yaratmak
• İşgücü Planlamasında Aktif ve Etkin Rol Oynamak

Çalışma Şartları

Üretim hatlarındaki tüm operatör ve vardiya amirleri ile temizlik ve yemekhane personelimiz vardiyalı olarak çalışmaktadır.

Er-Bakır’ da vardiyalı çalışma haftada 6 gün olmak üzere
– 07:30 – 15.30
– 15.30 – 23.30
– 23.30 – 07.30 saatleri arasındadır.
Diğer çalışanlarımız ise haftada 5 gün olmak üzere 08:30 – 18:30 saatleri arasında çalışmaktadır.

Beyaz yaka çalışanların yıllık performans değerlendirme görüşmeleri hem bire bir görüşme hem de “Geliştirme Merkezi” inde yapılan simülasyon ve mülakat sonuçlarına göre belirlenmektedir. Performans değerlendirme görüşmeleri sonrası elde edilen bilgiler kişisel gelişim eğitimlerinin belirlenmesinde ve kariyer gelişiminde kullanılmaktadır.

Er-Bakır Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Yılın bir çok zamanında yeni personellere ihtiyaç duyan Er-Bakır personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra iş başvurularınızı gönderebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz