Erdoğanlar Alüminyum Personel Alımı 2018

erdoganlar-aluminyum-personel-alimi

Erdoğanlar Alüminyum Personel Alımı Yapıyor!

Erdoğanlar Alüminyum insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Erdoğanlar Alüminyum personel alımı yapıyor. Erdoğanlar Alüminyum iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Erdoğanlar Alüminyum iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Erdoğanlar Alüminyum eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Erdoğanlar Alüminyum Hakkında

Erdoğanlar Alüminyum A.Ş. 1987 yılında İstanbul’da kurulan alüminyum ekstrüzyon firmasıdır. 1980’lerin sonuna doğru üretim tesislerinin ve yönetim ofislerinin tek çatı altında toplanması daha iyi bir organizasyon ve kaliteyi beraberinde getirmiştir. Erdoğanlar’ın ana amacı kaliteli ürünü ve en iyi servisi garantilemektir. Erdoğanlar Alüminyum, yüksek kalite ve servis beklentisi olan yurtiçi ve yurtdışı farklı endüstri dallarına hizmet veren, başlıca alüminyum profil üreticilerinden biridir. ( Kaynak )

Erdoğanlar Alüminyum Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını genellikle İstanbul bölgesinden yapacak olan Erdoğanlar Alüminyum personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Erdoğanlar Alüminyum’da sizin de bir işiniz olabilir.

2 Cevap Yazılmış = “Erdoğanlar Alüminyum Personel Alımı 2018”
  1. hamdullah 18 Nisan 2016
  2. Serdar 12 Mart 2016

Bir Cevap Yaz