Erkan Eğitim Kurumları Personel Alımı 2018

erkan-egitim-kurumlari-personel-alimi

Erkan Eğitim Kurumları Personel Alımı Yapıyor!

Erkan Eğitim Kurumları insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Erkan Eğitim Kurumları personel alımı yapıyor. Erkan Eğitim Kurumları iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Erkan Eğitim Kurumları iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Erkan Eğitim Kurumları eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Erkan Eğitim Kurumları Hakkında

Misyonumuz

Erkan Eğitim Kurumları “ata mirası”dır. Biz, bugün bu mirasın yarattığı sorumluluğun bilincindeyiz. Bu sorumluluk el atılan her alanda hep “en iyi” olma, “en iyi hizmet”i verme sorumluluğudur. Erkan Eğitim Kurumları, bu sorumluluk çerçevesinde bilime, insana ve insanın ürettiği emeğe saygı duyar.

Kurumumuz, Anayasada da ifadesini bulan Atatürk Milliyetçiliğine bağlı, hem ulusal hem evrensel değerleri önemseyen, insan haklarına saygılı, özgür ve bilimsel düşünme gücüne sahip, dünyaya geniş bir pencereden bakabilen, sorumluluk duygusu yüksek, yaptığı işi seven ve bu işten zevk alan başarılı, yapıcı ve yaratıcı bireyler yetiştirmeyi hedefler.

Erkan Eğitim Kurumları, çağdaş bir eğitim kurumu olarak yılların deneyimiyle bilimden aldığını bireye veren bir anlayışla hareket eder. Çağdaş eğitim anlayışı ve eğitim kurumları içinde hak ettiği farklı yeri ile kitlesel başarıyı hedefleyen kurumumuz bireyleri hayata hazırlamada da güvenilir bir rehberdir.

Vizyonumuz

Atatürk’ün gösterdiği hedefe, Türk Milli Eğitim Sisteminin genel ve özel amaçları doğrultusunda ilerleyen, çağı yakalayabilmiş, kaliteli, güvenilir, tercih edilebilir, çeşitlenen eğitim taleplerini karşılayabilen  lider eğitim kurumu olmaktır. ( Kaynak )

Erkan Eğitim Kurumları Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını genellikle Adana şehrinden yapan Erkan Eğitim Kurumları personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Erkan Eğitim Kurumlarına iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz