Erkurt Holding Personel Alımı 2018

Erkurt Holding Personel Alımı Yapıyor!

Erkurt Holding insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Erkurt Holding personel alımı yapıyor. Erkurt Holding iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Haberimizin devamını inceleyerek Erkurt Holding iş ilanları ve eleman alımı hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Erkurt Holding Hakkında

Erkurt Holding otomotiv sanayi için iç dış giydirme parçalarının üretimi ve ses ısı yalıtımı amaçlı ürünlerin üretimini yapmaktadır. Parça tasarımı ve kalıp imalatı konularında Erkurt Holding şirketlerimiz tam bir entegreyon ile çalışmalar yaparak otomotiv sanayi alanında ihtiyaç olan komple bütünüyle çözümler üreterek sizlere sunmaktadır. Erkurt Holding iş ilanları ile bünyesinde çalışmalarını en hızlı şekilde sizlere sunmaktadır. Çağdaş, yenilikçi, çevreye ve insanlara saygıda kusur etmeyen Erkurt Holding her an ve her zaman müşterilerin memnun kalması için en üst düzeyde sağlamış ve bu konularda sektöründe en önde olarak bütün gelişmelerini sürdürmektedir. Erkurt Holding alanındaki gelişmelerini otomotiv sanayi gelişmelerine paralel olarak sürdürmüştür.

Uzun yıllar kurulduğu günden bu yana Erkurt Holding sektöründe yaptığı çalışmalar ile son derece gelişmiş ve gelecekte de daha fazla gelişmekte olan faaliyetlerle hizmetlerini başarıyla sunmaktadır.

Erkurt Holding Adaylarında Aranılan Özellikler

Otomotiv sanayisinin en gelişmiş firmalarının en başında yer alan Erkurt Holding bünyesinde çalışan personel ile aha da gelişmektedir. Firmamızda çalışmak isteyen adaylarda pozisyonlarına göre farklı özellikler aranmaktadır. Fakat genel anlamda otomotiv sektöründe ilk aranılacak özelliklerin başında üretim firmasında uygulamar ve projeler konusunda bilgi ve deneyimli olması gerekmektedir. Erkurt Holding firması personel alımı işlerinde aranılan niteliklerin tam olmasına önem vermektedir. Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği ya da bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun olması, bilişim altyapısı ve proje yönetimi hakkında eğitim almış deneyimli, pozisyonuna göre ingilice bilen,iletişim ve sunum konusunda becerileri olan , ayrıca insan ilişkilerinde başarılı en önemlisi de erkek adayların askerliğini yapmış olması gerekmektedir.

Erkurt Holding Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Erkurt Holding iş başvurusu yapmak isteyenler çalışmak için talep ettikleri bölüm hakkında bilgi sahibi olması gerekir. İş başvurusunda bulunmak için web sitesinde bulunan iş ilanları formlarını doldurmaları yeterli olacaktır. İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından incelenerek en doğru karar verilmektedir. Şirkete iş başvurusunda bulunduğunuz formlarınız gizlilik prensiplerine uyularak en iyi şekilde saklanmaktadır. Ayrıca güncel iş ilanlarını inceleyerek iş başvurusu yapmak için holdingin kariyer iş ilanları sayfasına girebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Üretim Operatörü Bursa
Finans Uzmanı Bursa
Proje / Ar-Ge Sorumlusu Bursa
Kalite Sorumlusu Bursa
Kalıp Montaj Elemanı Bursa
Mekanik Bakım Elemanı Bursa
Genel Başvuru Bursa
Satınalma Uzmanı Bursa

Erkut Holding güncel açık pozisyonlarını görüntülemek için tıklayınız.

Bir Cevap Yaz