Eser İnşaat Staj Başvurusu 2017

Eser İnşaat Staj Başvurusu

Uluslararası mühendislik ve inşaat şirketi olan Eser inşaat ya da diğer bilinen ismi ile Eser Holding, birçok alanda faaliyet gösteren bir şirket olup dünyanın birçok ülkesinde faaliyet göstermektedir.

Özellikle inşşat ve mühendislik alanında yapmış olduğu çalışmalar neticesinde inşaat mühendisliği başta olmak üzere birçok mühendis öğrencisine stajer olma imkanı tanıyan şirkette staj yapmak için Eser İnşaat staj başvurusu formunu  doldurmanız yeterli olacaktır.

Form ile birlikte  bizzat şirkete de başvuruda bulunabilir, ayrıca firmanın resmi internet sitesi üzerinden de staj başvurusu yapabilirsiniz.

Eser İnşaat Hakkında

Dünyanın gelişmiş birçok ülkesinde hizmet veren  Eser Holding hem inşaat hem de mühendislik anlamda birçok alanda faaliyet göstermektedir.

Uluslararası bir şirket olan Eser İnşaat Orta Asya, Orta Doğu, Doğu Avrupa ve Afrika’da faaliyet göstermektedir.  1986 yılında aktif faaliyetlerine başlayan Eser İnşaat Türkiye’de ve ülkemizde hızlı bir büyüme gösteren nadir şirketlerden biridir.

İnşaat sektörüne alt yapı çalışmalrı ile başlayan Eser İnşaat belirli aralıklarda yeni personel alımı yapmasının yanı sıra belirli dönemlerde Eser İnşaat stajer alımı yaparak yeni nesil mühendislere öncülük etmektedir.

Eser İnşaat Faaliyetleri

Eser  inşaat her yıl faaliyet alanını geliştirmekte olup bu bağlamda şirket hem personel hem de stajer alımı yapmaktadır.

Mühendis bölümü öğrencilerine hem iş hayatını hem de teknik anlamda çalışma kapasitesini gösteren firma bünyesinde çalışmakta olan birçok uzman mühendis ile yeni mühendislere rehber görevi üstlenmektedir.

1 Yorum
  1. 17 Şubat 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin