Eti Makine Personel Alımı 2018

eti-makine-personel-alimi

Eti Makine Personel Alımı Yapıyor!

Eti Makine insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Eti Makine personel alımı yapıyor. Eti Makine iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Eti Makine iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Eti Makine eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Eti Şirketler Grubunun bir parçası olan Eti Makine’nin temelleri 1962 yıllarında atılmıştır. Gıda teknolojileri alanında önemli faaliyetler gösteren Eti Makine personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insanın iş imkanı bulduğu Eti Makine’de sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Eti Makine İnsan Kaynakları Uygulamaları

Ücret Yönetimi

ETİ Şirketler Grubu’nda mavi ve beyaz yakalı personelin maaşları ve yan hakları ücret sistemine göre belirlenmektedir. Ücret sisteminde, piyasa şartlarında rekabetçi olmasına özen gösterdiğimiz kademe bazlı bir yönetim söz konusudur.

Kariyer Yönetimi

Çalışanlarımızın sahip olduğu bilgi, tecrübe, yetkinlik ve performans sonuçları, onların iş hayatlarını geliştirmek ve yönlendirmek adına değerlendirilir. Bu doğrultuda, bir üst pozisyon olabileceği gibi boş ya da yedeklenmesi düşünülen pozisyon gerekliliklerine sahip olan çalışanlar, ilgi ve beklentileri doğrultusunda yatay ve dikey yapıda değerlendirilir. Bu süreçte çalışanlar Gelişim Merkezi uygulamasına katılır. Gelişim Merkezi sonuçlarına göre gelişim planları hazırlanarak çalışana ve yöneticisine çalışanın kariyer beklentileri ve gelişim alanları ile ilgili rehberlik hizmeti sağlanır. ( Kaynak )

Eti Makine Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını genellikle İstanbul ve Eskişehir bölgesinden yapacak olan Eti Şirketler Grubu personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Eti Makine’ye iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Yönetici Asistanı (Belirli Süreli) İstanbul – Anadolu
Finansal Analist Eskişehir
Yazılım Geliştirme Mühendisi Eskişehir
Güvenlik Görevlisi- Eskişehir Eskişehir
Genel Muhasebe Memuru Eskişehir
Elektrik Elektronik Montaj Mühendisi Eskişehir
İç Denetçi Eskişehir
Elektrik Elektronik Bakım Teknisyeni Eskişehir
İç Kontrol ve Risk Yetkilisi Eskişehir
Satış Lojistik Operasyonlar Yöneticisi İstanbul – Avrupa

Bir Cevap Yaz