Eureko Sigorta Personel Alımı 2018

eureko-sigorta-personel-alimi

Eureko Sigorta Personel Alımı Yapıyor!

Eureko Sigorta insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Eureko Sigorta personel alımı yapıyor. Eureko Sigorta iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Eureko Sigorta iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Eureko Sigorta eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Uluslararası bir sigorta şirketi olan Eureko Sigorta Türkiye’deki çalışmalarına 1989 yılında başlamıştır. O yıllarda adı Garanti sigorta olan firma 2007 yılında şimdiki ismini almıştır. Toplamda 8 ülkede hizmetlerini sürdüren ve 22.000 insana iş imkanı sağlaya Eureko Sigorta personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada çalışmak istiyorsanız haberimizin devamında yer alan firmanın insan kaynakları bildirisini ve ihtiyaç duyduğu personel pozisyonlarını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Eureko Sigorta İnsan Kaynakları

Şirket değerlerimiz Eureko Sigorta İnsan Kaynakları uygulamalarında da yaşatılmaktadır…

Uluslararası bir şirket olmanın getirdiği avantajlarla, çalışanlarımız kendi kariyer yolunda ilerlerken onların gelişimine destek olmayı ve şeffaf bir şekilde onlara adil fırsat yaratmayı ilke ediniriz.

Kariyer yolları hem yatay hem de dikey olmak üzere şeffaftır. Çalışanlar kendi tercihleri doğrultusunda kariyer yollarını belirleyebilirler. Bu doğrultuda açık pozisyonlarda kendi çalışanlarımıza da pozisyonu duyurarak şirket içinde kariyer fırsatları yaratırız. Diğer taraftan kullandığımız “İyi çalışan iyi çalışanı tanır” iç referans sistemi ile açık pozisyonlara dışarıdan aday öneren ve önerdiği aday işe alınan çalışanlarımız ödüllendirilir.

Eureko Sigorta’da performans yönetimi sistemi çalışanın gelişimini destekleyici biçimde tasarlanmıştır.Performans Yönetim Modelinin amacı yönetici-çalışan arasında performans, kariyer planlama, eğitim konularında iletişim sağlanması, çalışanların işe katkısının adil bir şekilde ölçümlenerek ayrıştırılması ve yapıcı geribildirimle motivasyonun artırılması akabinde performans geliştirici aksiyonların planlanmasıdır.

Bu amaçlardan hareketle, yılın başında belirlenen şirket hedefleri doğrultusunda, yılda bir defa gerçekleştirilir. Bununla beraber şirketimizde performans yönetimi, çalışan ve yönetici arasında düzenli geribildirimle objektif ve geliştirici bir temele oturur.

Eureko Sigorta Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Bugünlerde ihtiyaç duyduğu personel sayısı az olan Eureko Sigorta personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir.

                                Pozisyon                 Şehir
Çağrı Merkezi – Müşteri Temsilcisi Akşam Vardiyası İstanbul – Avrupa, Anadolu

Eureko Sigorta iş başvurusu için tıklayınız.

Bir Cevap Yaz