Eurodecor Personel Alımı 2018

eurodecor-personel-alimi

Eurodecor Personel Alımı Yapıyor!

Eurodecor insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Eurodecor personel alımı yapıyor. Eurodecor iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Eurodecor iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Eurodecor eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

1985 yıllarında temelleri atılan Eurodecor kurulduğu günden bu yana kendisini sürekli büyütmüş bir markadır. Bugün mutfak markaları arasında aklan ilk gelen firmalardan birisi olan Eurodecor personel alımı yapmaya devam ediyor. Genellikle büyük üretim tesislerinde ve mağazalarında çalışmak üzere personeller alan firma, çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlamaktadır. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip Eurodecor’e nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Eurodecor Hakkında

Üretim Tesisi

Toplam 130.000 m² açık alan üzerine 35.000 m² kapalı üretim alanına sahip olan Eurodecor, 2001 yılında hizmete girmiştir.Mutfak, banyo ve kapı modellerini müşterilerinin beğenisine sunan Eurodecor tasarım ekibi, sürekli değişen müşteri ihtiyaçlarına öncelik vererek dünyadaki trendleri ve son teknolojik gelişmeleri izlemekte, her yıl özgün modelleri mutfak sektörüne kazandırmaktadır.

Sürekli değişen pazar koşullarına ayak uydurabilmek için üretim teknolojilerini güncel olarak takip eden firmamız;

  • Panel üretim hattı,
  • Kaplama masif üretim hattı,
  • Montaj ve paketleme hattı,
  • Profil üretim hattı,
  • Kapı kanat üretim hattı,
  • Boya-cila uygulama hattı,
  • Kapı montaj ve paketleme hattı,
  • Yardımcı atölyeler hattı,
  • Malzeme, mamul ve yarı mamul depolarına sahiptir. Yüksek teknoloji ürünü makinelerde, ileri uygulama yöntemleri ile dünya standartlarında üretim yapılmaktadır.

Hammadde ve aksesuar seçiminde oldukça hassas davranan Eurodecor, ülkemizde ve dünyada alanı ile ilgili en iyi firmalarla iş birliği yapmakta ve kendi tasarımları için özgün üretimler yaptırmaktadır.

Eurodecor Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Büyük bir marka olan ve sürekli yeni personel ihtiyacı duyabilen Eurodecor personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Eurodecor’e iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz