EVKUR Personel Alımı 2017

evkur-personel-alimi

EVKUR Personel Alımı Yapıyor!

EVKUR insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre EVKUR personel alımı yapıyor. EVKUR iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? EVKUR iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde EVKUR eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Mağazacılık sektöründe tüm Türkiye’nin tanıdığı büyük bir marka olan EVKUR personel alımı yapmaya devam ediyor. İstanbul, Antalya, İzmir, Ankara, Eskişehir, Afyon gibi Ülkemizin pek çok ilinde faaliyetlerine devam eden EVKUR’da sizin de bir işiniz olabilir. İlan haberinin devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

EVKUR Hakkında

Faaliyetine, 1972 yılında Murat Halı adı altında başlayan firmamız; değişen vizyonu ile 1987 yılında perakende mağazacılığına ilk adımı atmıştır. EVKUR Markası’nın ilk örneğini oluşturan Murat Halı Mağazaları, 1994 yılında ismini EVKUR ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ olarak değiştirmiştir. 1987 yılında tek mağaza ile başladığımız bu sektörde; bugun 27’si İstanbul’da, 53’ü de Türkiye’nin çeşitli illerinde olmak üzere toplam 80 mağazamızla hizmet vermeye devam etmekteyiz.

1987 yılında sadece halı satışı yapan firmamız, bugün müşterililerine en çok güven duyulan uluslararası ve yerli markaları; cep telefonu, bilgisayar, elektronik, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, ısıtma-soğutma, spor aletleri, çelik, zücaciye, porselen, ev tekstili, halı, mobilya, kozmetik ve iç giyim ana gruplarından oluşan 68.000 çeşit ürün gamı sunmaktadır. Çok katlı yürüyen merdivenli mağazalarımız müşterilerimizin alışveriş esnasındaki tüm konfor ve memnuniyeti düşünülerek tasarlanmıştır.

Müşterilerimize sunduğumuz nakit ve kredi kartlı ödeme seçeneklerimizin yanında; hiç peşinatsız, kredi kartsız, sözleşmeli ödeme seçeneklerimizin sunduğu avantajlar, kaliteli hizmetimiz, kendimize özgü mağaza konseptimiz; 80 mağaza, 150.000 m2 kapalı alan ve 3500 çalışanımızla; EVKUR olarak Türkiye’nin en büyük mağazalar zincirleri arasında yer almaktayız. Geçmişten aldığmız birikimlerimiz, müşteri memnuniyetimiz ve sağlam finansal yapımızla EVKUR A.Ş. olarak Türkiye’nin dört bir yanında faaliyete geçireceğimiz yeni mağazalarımızla büyümemizi sürdüreceğiz.

EVKUR Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin pek çok bölgesinde faaliyetlerini sürdüren EVKUR personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları inceleyerek firmaya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. EVKUR açık pozisyonlarını görmek ve iş başvurusu yapabilmek için aşağıda verdiğimiz link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/evkur-a-s-is-ilanlari-c29309-p21214/

4 Yorum
  1. 31 Mart 2017
  2. 11 Mart 2017
  3. 11 Şubat 2017
  4. 19 Aralık 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir