Fatsa Belediyesi Personel Alımı 2017

Fatsa Belediyesi Personel Alımı

Fatsa Belediyesi personel alımı ile ilgili en doğru bilgileri bulabileceğiniz sayfamızda sizlerle yeni iş fırsatlarını, iş ilanlarını ve başvuru koşullarını paylaşıyoruz. Belediye personel alımı ile ilgili en güncel haberlere sayfamızdan ulaşarak doğru zamanda başvuru yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. Fatsa Belediyesi personel alımı ne zaman olacak? Başvuru tarihleri nedir? Hangi zamanlarda Fatsa Belediyesi iş ilanları yayınlanır? Başvuru için gerekli evraklar ve koşullar nelerdir?

Fatsa İlçesi Ve Belediyesi Hakkında

Fatsa Ordu ilimize bağlı bir ilçesidir. Türkiye’nin orta Karadeniz bölgesine bağlıdır. Ekonomik geçimini tarım ve balıkçılık üzerinden sağlar. Ayrıca halıcılık ve arıcılık da önemli ekonomik sahibidir. İlçemizde yazları sıcak, kışları serin ve yağışlı geçer. Turizm açısından ilçe çevresinde dinlenme tesisleri vardır. İlçemizde görülme değer cıngırt kaya, gaga gölü gibi benzer yerler vardır.

Fatsa Belediyesi İş İlanları

Belediye başkanı Hüseyin Anlayan yönetimindeki Fatsa belediyesi işçi alımı personel ihtiyacı olduğu zamanlarda yapılmaktadır. Belli zamanlar da Fatsa Belediyesi iş ilanları zaman zaman personel alımı gerçekleştirmektedir. Fatsa belediyesi işçi alımı ile ilçemizdeki işsizlik oranını en aza düşürmekte ve sizlerin en iyi hizmet alabilmeniz için yardımcı olmaktadır.

Fatsa Belediyesi Birimler – Çalışma Şartları

Fatsa belediyesi Hüseyin Anlayan yönetiminde birçok birim ile hizmet vermektedir. Bunlardan başlıcalar Özel Kalem birimleri, Bilgi İşleri birimi, Destek Hizmetleri birimi, Emlak ve İstimlâk birimi, Fen İşleri birimi ve Hukuk İşleri birimi, İşletme ve İştirakler birimi, İmar ve Şehircilik birimi hizmetleridir. Diğer birimi ise İnsan Kaynakları birimi, Mezarlık birimi, Yazı İşleri birimi, Muhtarlık birimi, Evlendirme Memurluk birimi, Temizlik İşleri birimi vb. daha çok birimler ile Fatsa belediyesi olarak çalışmaktadır.

Belediye birimlerinin çalışma saatleri 08.30 – 12.00 saatleri arasından sonra öğlen arası vererek tekrar 13.00 – 17.00 aralarında çalışmaktadır.

Fatsa Belediyesinin Adaylarda Aradığı Genel Özellikler

Fatsa belediyesi iş ilanları yayınlandığı takdirinde iş başvurusu yapacaklar Aday Türkiye vatandaşı olmalıdır. Belediyenin esnek çalışma şartlarına uyum sağlayabilecektir. En az ilkokul mezunu olmak zorundadır. Belediye sınırları içerisinde ikamet etmesi gerekmektedir. Kendi pozisyon ve çalışma alanlarında en az 2 sene deneyim kazanmış olması gerekmektedir. Detaylı olan güvenlik soruşturmasında şüpheye mahal eden konumun olmaması, Bu özellikleri taşıyan adaylar iş başvurusu yapabilmektedir.

Fatsa Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İlanlar Devlet Personel Başkanlığı sitesinde yayınlandığı zaman başvurular yapılır. İstenen özelliklere sahip alan herkes başvuru yapabilmektedir. Fatsa belediyesi iş başvurusu yapabilmek için İş ilanlarını devlet personel başkanlığı web sitesinden takip etmeniz önerilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir