FedEx Personel Alımı İş İlanları 2017

FedEx Personel Alımı ve İş İlanları

FedEx insan kaynakları hakkında bilgiler ve FedEx personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. FedEx iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? FedEx iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde FedEx eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Dünyanın en büyük nakliye, e-ticaret ve tedarik zinciri markası olan FedEx personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de FedEx markasının iş ilanlarına göz atabilir ve size uygun bir pozisyona iş başvurusu yapabilirsiniz.

FedEx İnsan Kaynakları

FedEx kadar büyük bir şirketten bekleyebileceğiniz gibi, çeşitli kariyer yolları sunan bir çok farklı iş yapan çalışanlara sahibiz.

Şirketin hedeflerini gerçekleştirmesinde destekleyen çeşitli diğer görevler bulunuyor olsa da (Bilişim Teknolojisi, Pazarlama, Finans, Planlama ve Mühendislik ve İK) iş pozisyonlarının büyük kısmı, müşteri ile karşı karşıya gelen türdendir (Kuryeler, Müşteri Hizmetleri Temsilcileri, Satış Profesyonelleri vs.).

Şirketimizde bir iş aramaya başlamadan önce, aşağıdaki kategorilerden istediğinizi tıklatarak sık personel alımı yaptığımız görevler hakkında daha fazla bilgi almak isteyebilirsiniz.

FedEx Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin çeşitli bölgelerinden yapan FedEx personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları inceleyerek size uygun bir işe karar verebilir ve FedEx’e iş başvurunuzu yapabilirsiniz. Aşağıdaki link adresini kullanarak FedEx ‘in güncel açık pozisyonlarını takip edebilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/fedex-express-is-ilanlari?firma=172113&frm=177223

FedEx resmi kariyer safası için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin