Fethiye Belediyesi Personel Alımı 2017

Fethiye Belediyesi Personel Alımı

Fethiye Belediyesi personel alımı ile ilgili en doğru bilgileri bulabileceğiniz sayfamızda sizlerle yeni iş fırsatlarını, iş ilanlarını ve başvuru koşullarını paylaşıyoruz. Belediye personel alımı ile ilgili en güncel haberlere sayfamızdan ulaşarak doğru zamanda başvuru yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. Fethiye Belediyesi personel alımı ne zaman olacak? Başvuru tarihleri nedir? Hangi zamanlarda Fethiye Belediyesi iş ilanları yayınlanır? Başvuru için gerekli evraklar ve koşullar nelerdir?

Fethiye İlçesi Ve Belediyesi Hakkında

Fethiye Muğla ilimize bağlı bir ilçedir. Fethiye ilçemizin eski ismi ‘’Meğri’’ idi. Meğri adlı belediye Meclisi’nin aldığı bir karar ile ilk Türk Hava Teyyareci Fethi Bey’in adına ithafın Fethiye olarak yeniden adlandırılmıştır. Fethiye dünyaca ünlü bir tatil beldesidir.  Akdeniz iklimini taşıması nedeni ile yazları sıcak ve kurak geçen ilçemizde kışları ılık ve yağışlı geçmektedir. İlçemizin ağaç yapısı makidir. İlçemizin 2/3ü ormanlık kesimlerden oluşmaktadır.

Fethiye Belediyesi Personel Alımı

Tarihi yapılar ile ünlü olan ilçemiz Fethiye belediyesi işçi alımı ile işsizlik oranının en aza inmesini sağlamaktadır. Belli zamanlarda iş ilanları yayınlayan Fethiye belediyesi zaman zaman personel alımı gerçekleştirmektedir.

Fethiye Belediyesi Bulunan Birimler Ve Çalışma Şartları

Fethiye belediyesinde bulunan birimlerden bazıları şunlardır. Basın Yayın ve Halkla İlişkiler birimi, İmar ve Şehircilik birimi, Çevre Koruma ve Kontrol birimleri ile hizmet verilmektedir. Ayrıca İnsan Kaynakları ve Eğitim birimi, Makine İkmal Bakım ve Onarım birimi, Ruhsat Denetim birimi, Fen İşleri birimi, Özel Kalem birimi, Yazı İşleri birimi, Zabıta Amirliği birimi, Mali Hizmetler birimi ve son olarak Destek Hizmetleri gibi alanlarda hizmet verilmektedir.

Belediye birimlerinin çalışma saatleri 08.30 – 12.00 saatleri arasından sonra öğlen arası vererek tekrar 13.00 – 17.00 aralarında çalışmaktadır.

Fethiye Belediyesinin Adaylarda Aradığı Genel Özellikler

Fethiye belediyesi iş ilanları yayınlandığı takdirinde iş başvurusu yapacaklar Aday Türkiye vatandaşı olmalıdır. Belediyenin esnek çalışma şartlarına uyum sağlayabilecektir. En az ilkokul mezunu olmak zorundadır. Belediye sınırları içerisinde ikamet etmesi gerekmektedir. Kendi pozisyon ve çalışma alanlarında en az 2 sene deneyim kazanmış olması gerekmektedir. Yüz kızartıcı suçlar ile isnat edilmemesi gerekmektedir. Bu özellikleri taşıyan adaylar iş başvurusu yapabilmektedir.

Fethiye Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Fethiye belediyesi iş ilanları devlet personel başkanlığı resmi sitesinden yayınlanmaktadır. Personel ihtiyaç durumun da eleman alınımı yapıldığı gerekçesi ile iş başvuru tarihleri belli değildir. Fethiye belediyesi iş başvurusu yapabilmek için İş ilanlarını devlet personel başkanlığı web sitesinden takip etmeniz önerilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir