Fillo Kargo Personel Alımı 2017

fillo-kargo-personel-alimi

Fillo Kargo Personel Alımı Yapıyor!

Fillo Kargo insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Fillo Kargo personel alımı yapıyor. Fillo Kargo iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Fillo Kargo iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Fillo Kargo eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Fillo Kargo 1988 yılında kargo sektörüne ilk adımını atmıştır. Bir süre sonra yapılanmaya giden firmanın 2003 yılında sahipleri değişmiş, 2013 yılında ise Aras lojitsik ile birleşerek gücüne güç katmıştır. Fillo Kargo 600’ün üzerinde insana sağladığı iş imkanlarıyla ne kadar büyük firma olduğunu gösteriyor. Türkiye’nin bir çok noktasında şubeleri bulunan Fillo Kargo personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilir, firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Fillo Kargo Hakkında

Misyon ve Vizyon

Toplam Tedarik Zinciri yönetiminde müşterilerine görünen ve görünmeyen ihtiyaçlar için yaratıcı çözümler sunan ve rekabet üstünlüğü yaratan Tek lojistik iş ortağı firma olmak.

Bizi Var Eden Değerlerimiz

  • Birliktelik
  • Uzmanlık
  • Yaratıcılık
  • Çözümlerde Özgünlük
  • Kaliteli Hizmet
  • Müşteri Odaklılık
  • Güvenilirlik
  • Sorumluluk

Not: Son başlık altındaki yazılar Fillo Kargo resmi sitesinden personel adaylarını bilgilendirmek amaçlı alınmıştır.

Fillo Kargo Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar

Henüz çeşitli reklam sitelerinde fillo kargo personel alımı listesine ulaşamasak da firma her zaman yeni elemanlara ihtiyaç duymaktadır. Genel olarak işe aldığı personelleri şoför, depo görevlisi, ofis görevlisi gibi pozisyonlara yapan Fillo Kargoya genel başvuru yapabilirsiniz.

Fillo Kargo iş başvurusu için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir