Finansbank Güvenlik Görevlisi Alımı 2018

finansbank-personel-alimi

Finansbank Güvenlik Görevlisi Alımı

Tüm bankalar için mutlaka bir tane veya iki tane güvenlik görevlisine ihtiyaç vardır. Güvenlik görevlisi alımı yapılacak bankaların internet sitelerinden güvenlik görevlisi alınacak tarih mutlaka bildirilir.

Finansbank güvenlik görevlisi alımı için son bir ay içinde üç kez güvenlik görevlisi başvurusu yenilendi. Güvenlik görevlisi olmak için bir takım şartların, özel güvenlik görevlisi olacak kişiye uyması mecburidir.

Finansbank Güvenlik Görevlisi Alım Şartları

  • Finansbank’ta güvenlik görevlisi olmak istiyorsanız hangi şubede özel güvenlik görevlisi olmak istediğinizi bilmelisiniz.
  • 18 yaşını aşmış, 30 yaşını aşmamış olmalısınız
  • Bedensel ve ruhsal bir hastalığınızın bulunmaması gerekir.
  • Diksiyonunun düzgün olması
  • Üniversitenin 2 yıllık bölümlerinden mezun olması
  • Erkeklerde 170, kadınlarda 160 boy ölçüsünün altında olmamak
  • Erkek adaylarda askerliğini yapmış olmak

Özel Güvenlik Görevlisi Alımı Ve Maaşları

Özel güvenlik görevlisi olanlara sanki çok kolay iş yapıyormuş gibi bakılmaktadır. Fakat her işin kendine göre zorluğu bulunmaktadır. Bir güvenlik görevlisi her gün temiz giyinmek ve bulunduğu alanı korumakla görevlidir.

Finansbank güvenlik görevlisi maaşları geçtiğimiz günlerde tüm bankaların güvenlik görevlisi maaşlarıyla birlikte bir düzenlemeye girmiştir. Güvenlik görevlisi maaşları iyileştirme kapsamında, ssk – yol – yemek eklemeleri yapılarak maaşlarda artışa gidilmiştir.

Herhangi bir bankaya başvuru yaptığınızda, başvurunuz kabul edilir edilmez maaş konusunda bilgi verilmektedir. Maaşın size yeterliliğine göre bankaya güvenlik görevlisi olabilir veya reddedebilirsiniz.

Daha önce yayınladığımız Finansbank Personel Alımı ilan haberini inceleyebilir ve Finansbanka’a nasıl başvuru yapılacağını öğrenebilirsiniz.

1 Cevap = “Finansbank Güvenlik Görevlisi Alımı 2018”
  1. Sakir 27 Ekim 2016

Bir Cevap Yaz