FNNS Personel Alımı 2017

FNNS Personel Alımı Yapıyor!

FNNS insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre FNNS personel alımı yapıyor. FNNS iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Haberimizin devamını inceleyerek FNNS iş ilanları ve eleman alımı hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

FNSS Hakkında

Türk Silahlı Kuvvetleri ve Türkiye ile müttefik olan diğer ülkeler için Paletli veya tekerlekli zırhlı araçlar ile silah sistemleri konusunda faaliyet gösteren FNSS Savunma Sistemleri A.Ş. (FNSS)’nin Ortakları Nurol Holding  A.Ş. (%51) ve BAE Systems (%49)’dir.

FNSS merkezi ve çalışma tesisleri Ankara Gölbaşı’nda yer almaktadır. Köklü şirket Milli savunma Bakanlığı ile yaptığı anlaşmalar kapsamında ilk üretimini 1991’de yapmış ve her geçen gün hem şirketi hem de ürünlerini geliştirerek büyümeye devam etmiştir.

Hem savunma ihtiyacının istekleri doğrultusunda hem de ileri teknoloji ile üretim yapan FNNS personel alımı yapmaya devam ediyor.

FNSS İş İlanları

Herkesin çalışmak isteyeceği bir şirket olan FNSS iş ilanları yoğun ilgi görmektedir. Savunma sanayinin öncülerinden olan köklü şirkette pek çok çalışan bulunmaktadır. Gerek bu savunma sanayi ürünlerinin tasarlanması gerekse de üretilmesi aşamasında pek çok farklı pozisyonda çalışana ihtiyaç vardır.

FNNS’de Çalışma Koşulları

FNSS personel alımı yapılırken hangi şartlarda hangi pozisyon için olduğu belirtilmektedir. Ancak genel olarak FNNS çalışma saatleri haftanın beş günü yani Pazartesi ve Cuma arası sabah 08.00 ile akşam 17.00 arasındadır. Firma çalışanları ARASINDA YÜKSEK lisans mezunu olanlar olduğu gibi ilkokul mezunu olanlar da mevcuttur. Bu da yine çalışılan pozisyondan kaynaklanmaktadır. Bir yılı dolduran çalışanlar yıllık izin almaya hak kazanır. Yıllık izin süreleri ise kıdeme göre değişmektedir.

FNNS’de  Ücret ve Yan Haklar

FNNS’nin her pozisyon için farklı ücret politikası olduğunu ve iyi maaşlar verdiğini biliyoruz. Bunların dışında;

  • Özel Sağlık Sigortası
  • Hayat Sigortası
  • Fazla Mesai Ödemeleri
  • Esnek Çalışma Saatleri
  • Yüksek Öğrenim Desteği

gibi yan haklardan da çalışanlar faydalanabilmekte.

FNNS Adaylarda Aradığı Özellikler

FNNS çalışanları için uygun gördüğü pozisyona göre Endüstri Meslek Lisesi ve Teknik Liselerin Motor, Kaynak, Metal/Metal İşleri, Elektrik/Elektronik, Torna Tesviye veya Otomotiv bölümlerinden mezun olanlar arasından alim yaptığı gibi Meslek Yüksekokulu mezunlarından da alım yapmaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Mesleki Yeterlilik (Ustalık/Kalfalık/Forklift/ İşyeri Açma) Belgesi olan kişiler de sıklıkla tercih edilmektedir. Ayrıca çalışanlarının vardiyalı çalışmaya uygun ve seyahat engeli olmayan kişilerden olması da tercih edilmektedir. İşe alınacak kişilerin askerlik hizmetini yapmış olması da şarttır.

FNNS İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

FNSS iş başvurusu yapmak için şirketin web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca arama motorlarında arama yaparak çeşitli iş ilanı sitelerinden yönlendirme de yapabilirsiniz.

FNNS’nin Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar

Alımlarını ağırlıklı olarak Ankara ilimizden yapan FNNS personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Sizler de bu pozisyonları inceleyerek FNNS’e iş başvurusu yapabilirsiniz. FNNS açık pozisyonları görmek ve iş başvurusu yapmak için tıklayınız.

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin