Fox TV Personel Alımı 2018

fox-tv-personel-alimi

Fox TV Personel Alımı Yapıyor!

Fox TV insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Fox TV personel alımı yapıyor. Fox TV iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Fox TV iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Fox TV eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Amerika temelli bir marka olan Fox TV Türkiye’deki yayın hayatına 2007 yılında başlamıştır. TGRT kanalının yayın haklarını aldıktan sonra türk televizyon sektöründe ciddi atılımlar yapan Fox TV kısa sürede çok izlenen kanallar arasında yerini almıştır. Bugünlerde de başarılı işlerde imzası bulunan Fox TV personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada siz de çalışmak istiyorsanız haberimizin devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Fox TV İnsan Kaynakları

Her kurumda olduğu gibi Fox TV’nin de insan kaynakları birimi işe alımlarını belli başlı kriterlere göre yapmaktadır. Firmalar önce eksiklik hissettiği birimlerin tespiti yapar daha sonra bu boşluğu kapatacak personeller için ilanlarını yayınlar. Fox TV de işe alımlarını bu yolu izleyerek yapmaktadır. Fox TV’ye göndereceğiniz başvuru formları ya da özgeçmişler firmanın CV havuzunda toplanıp daha sonra sırayla incelemeye alınır. Son olarak ise uygun bulunan adaylar arasında son seçimler yapılarak sonra işe alım süreci başlatılmaktadır.

Fox TV Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Fox TV’de çok fazla iş kolu bulunduğu için firmanın eleman ihtiyacı da her zaman olabilmektedir. 2018 yılında da alımlarını sürdüren Fox TV personel alımı yapacağı listeyi açıkladı. Size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurunuzu gönderebilirsiniz. Bir çok insanın Fox TV’de işe başlamak için uğraştığını düşünürsek firmaya genel başvurunuzu veya açık pozisyonlardaki aradığınız işe başvurunuzu yapmakta hızlı davranmanızı tavsiye ederiz.

                                Pozisyon                 Şehir
Kıdemli Finans Uzmanı İstanbul( Avrupa )
İnsan Kaynakları Koordinatörü İstanbul( Avrupa )
Hukuk Müşaviri İstanbul( Avrupa )
Compliance Editor İstanbul( Avrupa )
Avukat Yardımcısı İstanbul( Avrupa )

Fox TV iş başvurusu için aşağıdaki link adresini kullanınız.

http://www.kariyer.net/fic-is-ilanlari-c21392-p41272/

25 Cevap Yazılmış = “Fox TV Personel Alımı 2018”
  1. İrfan çiçek 26 Eylül 2017
  2. Didem 23 Temmuz 2017
  3. Aytül 20 Temmuz 2017
  4. Gülcan 29 Haziran 2017
  5. ŞAHİN 4 Mart 2017
  6. Enes 6 Şubat 2017
  7. Selda 2 Aralık 2016
  8. Emre 30 Kasım 2016
  9. Levent 15 Kasım 2016
  10. hasan 12 Kasım 2016

Bir Cevap Yaz