Fujitsu Personel Alımı İş İlanları 2017

Fujitsu Personel Alımı

Fujitsu insan kaynakları hakkında bilgiler ve Fujitsu personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. Fujitsu iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Fujitsu iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde Fujitsu eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Fujitsu Hakkında

Fujitsu iş ilanları ile ilgili bilgi almak için öncelikle firmamızı tanımalısınız. Fujitsu, Japonya merkezli, teknoloji sektöründe çeşitli ürünler ve hizmetler sunan bir bilişim ve teknoloji şirketidir. 100’ün üzerinde ülkede yaklaşık 160.000 çalışanı bulunan firma bilişim teknolojisi alanında müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Toplumların geleceklerini yine toplumların gereksinimlerine göre şekillendirmelerine yardımcı olmak vizyonuyla hareket eden Fujitsu, Türkiye’de 100’ü aşkın çalışanı ile bilişim alanındaki uzmanlığını, iş ortakları ile birlikte ileri teknolojinin ve değerli müşterilerinin hizmetine sunmuş durumdadır.

Bütün bunların yanı sıra, Türkiye’nin 81 ilinde yetkili servisleri ve yaygın iş ortaklarının destekleri ile müşterilerinin her türlü teknolojik ihtiyaçlarına Türkiye’nin her yerinde cevap verme niteliği taşımaktadır. Fujitsu’nun, insanı merkeze alan vizyonu ve kapsamlı hizmet portföyü ile geniş bir yelpazede servisleri bulunmaktadır.

Fujitsu Çalışma Şartları

Fujitsu, iş başvurusu yapan adaylarına firma bünyesinde farklı bölümlerde çalışma imkanları sağlamaktadır. Her birimde çalışma şartları birimin ihtiyaçları doğrultusunda belirlenmekte olup, çalışma saatleri ve ücretleri çalışılan her bir birime göre farklılık göstermektedir.

Fujitsunın Adaylarda Aradığı Özellikler

Fujitsu, personel alımında genel olarak adayların aşağıdaki sorulara düzgün ve dürüst cevaplar vererek kendilerini tanıtmalarını beklemektedir:

  • Şirketimizin hangi bölümünde icraat göstermek istiyorsunuz?
  • Hangi şehirlerdeki ofislerimizde çalışmak istiyorsunuz?
  • Firmamızla çalışmaya ne zaman başlayabilirsiniz?
  • Niteliklerinizden hangileri Fujitsu ile çalışmak için doğru kişi olduğunuzu gösteriyor?
  • Seçtiğiniz pozisyon için motivasyon kaynağınız nedir?

Fujitsu İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Fujitsu, pesonel alımı her yıl çeşitli departmanlarda gerçekleştirilmektedir. Eleman alımları için, firmanın kendi internet sitesinden yayınladığı ilanları takip edebilir ya da çeşitli kariyer sitelerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda Fujitsu resmi sitesinden açıklanan iş başvuru yolu verilmiştir.

Bizimle çalışmak istediğiniz halde iş sitemizde kendinize uygun doğru işi bulamadığınızı düşünüyorsanız, faaliyet alanı ve talep edilen konumu belirten kendi girişiminizle gerçekleştirdiğiniz başvuruyu recruiting @ts.fujitsu.com adresi üzerinden e-mail yolu ile bize iletebilirsiniz. Eğer siz de yukarıdaki şartları sağladığınızı düşünüyor ve çalışanlarının haklarına saygı duyan uluslararası bir firma bünyesinde uzun süreli bir kariyer planlıyorsanız, vakit kaybetmeden başvurunuzu tamamlayıp Fujitsu’ya iletebilirsiniz.

Fujitsu Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkede ihtiyaç duyduğu çeşitli şehirlere yapan Fujitsu personel alımı yapacağı pozisyonları çeşitli ilan sitelerinden duyurmaktadır. Sizler de bu ilanları takip ederek Fujitsu’da işe başlayabilirsiniz.

Fujitsu iş başvurusu için tıklayınız.

İlginizi Çekebilecek Diğer İlanlar

General Electric İş İlanları İçin TIKLAYINIZ.

ABB Elektrik İş İlanları İçin TIKLAYINIZ.

EVKUR İş İlanları İçin TIKLAYINIZ.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin