GAP İnşaat Personel Alımı 2018

gap-insaat-personel-alimi

GAP İnşaat Personel Alımı Yapıyor!

GAP İnşaat insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre GAP İnşaat personel alımı yapıyor. GAP İnşaat iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? GAP İnşaat iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde GAP İnşaat eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Gap İnşaat Çalık Holding’ bağlı, inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır. Ülkemizin inşaat sektöründe önemli firmalardan birisi olan Gap İnşaat personel alımı yapmaya devam ediyor. Ayrıca Türkmenistan’da önemli işlere imza atan ve o ülkenin de inşaat sektöründe hizmet veren Gap İnşaat sadece ülkemiz sınırlarında değil Türkmenistan bölgesinde de işçi alımlarını devam ettirmektedir. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapılacağını öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

GAP İnşaat İnsan Kaynakları

Gap İnşaat faaliyet gösterdiği bölgelerde, Grup Kurumsal Değerleri ve İş İlkeleri doğrultusunda hareket etmekte, Çalık Grubu’nun sahip olduğu ve tüm kurumsal eylemlerinde gözettiği değerleri, Gap İnşaatın ve çalışanlarının “farklılığını” oluşturmaktadır. Kurumsal Değerlerimiz :

1. Çalıklı Olmak
2. Başarma Azmi ve Sonuç Odaklılık
3. Dürüstlük ve Şeffaflık
4. Sorumluluk Sahibi Olmak ve İnisiyatif Almak
5. Müşteri Memnuniyeti
6. Sosyal Sorumluluk

GAP İnşaat Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinden yapacak olan Gap İnşaat personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Sadece Türkiye’de değil Türkmenistan’da da yeni elemanlara ihtiyaç duyan Gap İnşaat’ın açık pozisyonlarına göz atıp firmaya iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Teklif Şefi İstanbul – Avrupa
Yeni Mezun Mühendisler ve Mimarlar İstanbul – Avrupa
Bütçe ve Maliyet Kontrol Şefi Türkmenistan
Vize Memuru Türkmenistan
Satınalma Mühendisi İstanbul – Avrupa
Satınalma Uzmanı İstanbul – Avrupa
Dokümantasyon Kontrol Uzmanı İstanbul – Avrupa

Gap İnşaat iş başvurusu için tıklayınız.

23 Cevap Yazılmış = “GAP İnşaat Personel Alımı 2018”
  1. Hüseyin dogruer 16 Aralık 2017
  2. Burhan 31 Mayıs 2017
  3. Önder ateş 22 Nisan 2017
  4. Şevki 20 Nisan 2017
  5. kayhan 24 Mart 2017
  6. Tevfik 28 Şubat 2017
  7. Tevfik 27 Şubat 2017
  8. Önder 22 Şubat 2017

Bir Cevap Yaz