Gap İnşaat Staj Başvurusu 2017

Gap İnşaat Staj Başvurusu

Gap İnşaat staj başvurusu hakkında bilgiler bulabileceğiniz bu sayfada Gap İnşaat şirketi hakkında bilgi, stajyer adaylarda aradığı özellikler ve başvuru yolları gibi konular yer almaktadır. Gap İnşaat staj başvurusu yaparak kariyerinize mükemmel bir başlangıç yapabilirsiniz. Gap İnşaat Staj programı hakkında detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Dünyanın ve Türkiye’nin saygın inşaat firmalarından olan Gap İnşaat, Çalık holding bünyesinde bulunmaktadır. Pek çok kıtada projelerine devam eden firma daha da büyük işlere imza atmaya devam ediyor

Gap İnşaat Hakkında

1996’da kurulan bir firma olan Gap İnşaat’ın, İstanbul merkezli olmak üzere pek çok şehirde bürosu bulunmaktadır. Türkiye, Katar, Suudi Arabistan, Irak, Rusya, Ukrayna olmak üzere 3 kıta ve pek çok ülkede yaptığı projelerle adından sıkça söz etmektedir. Yapılan işlerin kalitesi ve estetiği açısından da pek çok firma ve kişilerin beğenini kazanmıştır. Bu önlenemez başarısı sayesinde de gün be gün büyümeye devam etmektedir.

Yapılan projelerin büyüklüğü, kalitesi, estetikliği, çabuk sonuca ulaşmasının yanı sıra doğa dostu bakış açısıyla da çevreyi korumaktadır.

Gap İnşaat Staj Şartları

Gap İnşaat staj başvurusu yapacak adayların aşağıdaki şartlara dikkat etmesi gerekmektedir.

  • İnşaat fakültesi ve Mimarlık fakültesi öğrencisi olmak
  • Disiplin cezası bulunmaması
  • İngilizce ve Arapça bilmek
  • Okuldan zorunlu staj belgesi almak ve öğrencinin sigortasın okul tarafından yapılması

Gap İnşaat Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Gap İnşaat stajyer alımı, gapinsaat.com sitesindeki başvuru formundan yapılmaktadır. Formda eksik bilgi girilen başvurular yahut e-mail üzerinden yapılan başvurular genellikle dikkate alınmazlar. Bu yüzden başvuru formuna bilgileri yazarken son derece dikkatli olun. Gap İnşaat staj başvurularını resmi sitesinden yapabileceğiniz gibi Çalık Holding iş ilanlarını takip ederek de staj ilanlarından haberdar olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İlanlar

Nurol İnşaat Staj Başvurusu İçin TIKLAYINIZ.

Polimeks İnşaat Staj Başvurusu İçin TIKLAYINIZ.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin