GAP Personel Alımı 2018

gap-personel-alimi

GAP Personel Alımı Yapıyor!

GAP insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre GAP personel alımı yapıyor. Bu ilanı çeşitli kaynaklardan sizler için hazırlamış bulunuyoruz. GAP iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? GAP eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan GAP iş ilanları haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülkemizin önde gelen giyim markalarından birisi olan GAP bugün aşağı yukarı her alışveriş merkezinde mağazalarıyla karşımıza çıkıyor. Özellikle son yıllarda başarılı bir grafik sergileyen GAP Türkiye genelinde mağaza sayısını bir hayli arttırmış durumda. Ürettikleriyle genç, çocuk, yaşlı olmak üzere her kesime hitap etmektedir. Bu günlerde çok sayıda boş pozisyonu olan GAP personel alımı ihtiyacı duymaktadır. Sizler için hazırladığımız bu haberde boş pozisyonları inceleyip kolay bir şekilde başvuru yapabilirsiniz.

GAP Hakkında

1969 yazıydı: İnsanoğlu aya ilk adımını attı. Neredeyse 450.000 kişi New York eyaletinin kuzeyinde tarihi Woodstock konserini izlemek için toplanmıştı. Aynı yıl, Doris ve Don Fisher, müşterilere kolay bir alışveriş deneyimi yaşatmak ve geniş bir beden ve model seçeneği sunmak amacıyla, ABD’nin Kaliforniya eyaletinde, San Francisco’da ilk Gap mağazasını açtı.

Müşterilerimiz, 1969’dan bu yana kişisel tarzlarını yansıtan günün modasına uygun kıyafetler ve aksesuarlar için Gap’i tercih ettiler. Gap bugün t-shirtler, kapşonlu sweat-shirtler, mükemmel kesimli pantolonlar ve jeanler gibi bir gardıropta mutlaka bulunması gereken kıyafetler için en iyi seçenek olmaya devam ediyor. Tek bir mağaza ile yolculuğuna başlayan Gap, bugün dünyanın en tanınmış markalarından birine dönüşerek; Gap, GapKids ve babyGap markalarıyla hizmet vermektedir.   Gap dünyanın dört bir yanındaki tüketicilere rahat, özgüvenli ve günlük tarzda kıyafet ve aksesuarlar sunan kültürel bir ikon haline gelmiştir.

GAP Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Firma ağırlıklı olarak İstanbul’dan ve farklı şehirlerden eleman alacaktır. GAP personel alımı yapacağı boş pozisyonları aşağıdaki tabloda açıklamıştır.

                                Pozisyon                 Şehir
Engelli Mağaza Depo Görevlisi İstanbul – Anadolu, Avrupa
Full Time Satış Danışmanı İstanbul
Full Time Satış Danışmanı İstanbul
Mağaza Depo Görevlisi İstanbul – Anadolu, Avrupa
Marka Asistanı Ankara
Full Time Satış Danışmanı İstanbul
Full Time Satış Danışmanı Ankara
Full Time Satış Danışmanı Antalya
Mağaza Yönetici Adayı İstanbul
Full Time Satış Danışmanı İstanbul
Full Time Satış Danışmanı İzmir
Mağaza Yetkili Yönetici İstanbul
Satış Danışmanı İstanbul
Full Time Satış Danışmanı Gaziantep
Marka Asistanı İstanbul – Anadolu, Avrupa
Engelli Takım Arkadaşları Arıyoruz Ankara
Part Time Satış Danışmanı İstanbul
Satış Danışmanı Muğla, Adana, İzmir, Ankara, İstanbul, Antalya

GAP’a iş başvurusu yapmak için tıklayınız.

2 Cevap Yazılmış = “GAP Personel Alımı 2018”
  1. Turan 24 Nisan 2017
  2. Ahmet aslan 26 Ocak 2017

Bir Cevap Yaz