Garanti Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı 2017

garanti-bankasi-personel-alimi

Garanti Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı

Son zamanlarda Türk polisinin işini hafifletmek amacıyla, tüm alışveriş merkezleri, postaneler, hastaneler, belediyeler, devlet kurumları ve tüm bankalar güvenlik görevlisi çalıştırma zorunluluğuna tabi tutuldu.

Bu zorunluluk Türkiye genelinde büyük bir iş sahası açtı. Birçok kişiyi alanında toplayan tüm firmalar, güvenlik görevlisi arayışına girdi.

Bankalar kendi bünyelerin güvenlik görevlisi almak için, ilanlarını iş bulma kurumlarına ve internette bulunan iş arama sitelerine vermekteler. Garanti Bankası güvenlik görevlisi alımı çok yakın bir zamanda başlayacak.

Garanti Bankası Güvenlik Görevlisi Alım Şartları

Her bankanın tüm çalışanlarını belirli bir işe alım şartı vardır. Bu şartlara uyup da başvuru yapanlar güvenlik görevlisi olarak tüm bankalara girebilirler. Güvenlik görevlisi olmak için şartlar nelerdir?

 • Türk vatandaşı olmalısınız
 • En az lise mezunu olmalısınız
 • İstenilen yaş haddinin altında veya üstünde olmamak
 • Askerliğini yapmış olmak
 • Hakkında hiçbir cezai işlem yapılmamış olmak
 • Çalışmak istediği bankanın şehrinde ikamet etmek (yani İstanbul’da bir bankaya güvenlik görevlisi olarak girmek istiyorsanız, İstanbul’da ikamet etmeniz gerekmektedir)

 Garanti Bankası Güvenlik Görevlisi Maaşları

Bankaların güvenliğinden sorumlu kişilerin düzenli ve temiz giyinmeleri ve silah taşıma zorunlulukları vardır. Garanti Bankası bünyesine alınacak elemanların yaş haddini aşmaması gerekmektedir.

Garanti Bankası güvenlik görevlisi maaşları her güvenlik görevlisi alacak şubede farklılık göstermektedir. Merkezlerinde daha yüksek bir maaşa tabi tutulurken, şubelerde bir miktar daha az ücret alınabilir.

Daha önce yayınladığımız Garanti Bankası Personel Alımı ilan haberini inceleyebilir ve Garanti Bankasına nasıl başvuru yapılacağını öğrenebilirsiniz.

7 Yorum
 1. 11 Ağustos 2017
 2. 16 Haziran 2017
 3. 20 Nisan 2017
 4. 15 Mart 2017
 5. 27 Şubat 2017
 6. 27 Kasım 2016
 7. 5 Ekim 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir