Garanti Bankası Personel Alımı 2017

garanti-bankasi-personel-alimi

Garanti Bankası Personel Alımı Yapıyor!

Garanti Bankası insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Garanti Bankası personel alımı yapıyor. Garanti Bankası iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Garanti Bankası iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Garanti Bankası eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Garanti Bankası Personel Alımı 2016

1946 senesinde Ankara’da kurulmuş olan Garanti Bankası Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankasıdır. Banka büyümeyi amaçlayan hedefleri doğrultusunda birçok yeni şube açmaktadır Ülke çapında giderek büyümeye devam eden Garanti Bankası, deneyimli profesyoneller, üniversite öğrencileri ya da yeni mezun olmuş adaylara Garanti Bankası Personel Alımı 2016 ile iş olanakları sunarak değer kazanmaya devam ediyor.

Tecrübeli Veya Tecrübesiz Adaylar İçin İş Olanağı

Yayınlamış olduğu Garanti Bankası personel alımı iş başvurusu çoğu aday için umut kapısı oldu. Kredi kartlarının hedef kitlesi olan müşteri adaylarını bulup, bu adayların finansal gereksinimlerini bankanın kartlarıyla sağlayabileceği satış görüşmelerini yapmak ve adaylarının başvurularını oluşturmak yapılacak işin tanımıdır. Tecrübeli yada tecrübesiz fark etmeksizin şirketin vereceği satış ve pazarlama eğitimleriyle kariyerinde ilerleyebileceği inancı olan , diksiyonu düzgün personel alacaktır.

Ayrıca adayların seyahat ya da konaklama engeli olmamakla birlikte esnek çalışma saatlerine de uyum sağlayabilecek nitelikte olmaları aranan özellikler arasındadır.  Adana, Bursa, Ankara, Gaziantep, Eskişehir, Kayseri, İzmir, Trabzon, Konya ve İstanbul’da yapılacak eleman alımlarında aranan bir diğer özellik de erkek adayların askerlik görevini yapmış olmaları ve ya en az 2 sene tecil ettirmiş olmalarıdır. Garanti Bankası personel alımı başvuru formunu doldurarak sizde garanti bankası kadrosunda yer alabilirsiniz.

Nasıl başvurabilirim?

Garanti bankasının sitesine girip Garanti Bankası insan kaynaklarına ulaşarak personel alımı hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca, iş başvurusunda bulunup sizde Garanti Bankası’nın bir parçası olabilirsiniz.

4 Yorum
  1. 22 Mayıs 2017
  2. 9 Mayıs 2017
  3. 2 Kasım 2016
  4. 28 Ekim 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin