Garanti Factoring Personel Alımı 2017

garanti-factoring-personel-alimi

Garanti Factoring Personel Alımı Yapıyor!

Garanti Factoring insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Garanti Factoring personel alımı yapıyor. Garanti Factoring iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Garanti Factoring iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Garanti Factoring eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülkemizin Factoring sektöründe ilk firmalardan birisi olan Garanti Factoring 1990 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana sürekli olarak gelişme içerisinde olan Garanti Factoring personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olabilir. Türkiye’nin birçok bölgesinde faaliyetlerini sürdüren Garanti Factoring’de çalışıp kariyerinizi bu alanda sürdürmek istiyorsanız, ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Garanti Factoring İnsan Kaynakları

Kurum içinde stratejik bir role sahip olan İnsan Kaynakları Birimi’nin vizyonu; Garanti Factoring’in vizyonu doğrultusunda başarı ve verimlilik odaklı, sürekli gelişime açık, herkesin kendi işinin lideri olduğu, ölçülebilir performans kriterleriyle başarının ödüllendirildiği, mutlu çalışanlara sahip bir kurum olmaktır.

Tüm çalışanlarımızın; teknik, mesleki ve kişisel yetkinliklerini geliştireceği eğitimler aldığı Garanti Factoring’de objektif ve şeffaf kriterlerle belirlenmiş kariyer yolları vardır. Garanti Factoring, başarıya giden yolda eğitime verdiği önemin yanı sıra çalışanlarına her türlü sosyal olanağı sağlamayı da ilke edinmiştir.

Garanti Factoring Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin çeşitli şehirlerinde yeni personellere ihtiyaç duyan Garanti Factoring personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Garanti Factoring’e iş başvurusu yapabilirsiniz.

Pozisyon Şehir/Ülke
Portföy Yetkilisi Ankara
İş Analisti İstanbul – Avrupa
Hazine Yetkilisi İstanbul – Avrupa
Portföy Yetkilisi Konya
Pazarlama Yetkilisi/Yönetmeni İstanbul

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin