Garanti Mortgage Personel Alımı 2017

garanti-mortgage-personel-alimi

Garanti Mortgage Personel Alımı Yapıyor!

Garanti Mortgage insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Garanti Mortgage personel alımı yapıyor. Garanti Mortgage iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Garanti Mortgage iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Garanti Mortgage eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Garanti Mortgage İnsan Kaynakları

Tüm Garanti ailesinde olduğu gibi Garanti Mortgage’da da en önemli değer İnsan Kaynağıdır. Sektörel başarı ve etkinliğimizin temelini oluşturan, sahip olduğumuz, dinamik ve uzman kadromuzdur. İnsan kaynağımıza yaptığımız yatırımlarla bu kadroyu daha da etkin hale getirmek ana hedefimizdir.

Kasım 2007’de kurulan Garanti Mortgage ailesine, her yeni katılan çalışma arkadaşımız için, işe alım sürecinden başlayarak kariyer planlamasına kadar tüm İnsan Kaynakları süreçlerinde birebir danışmanlık verilmektedir.

İşe Alım

Garanti Mortgage bünyesinde işe alımlar toplu ve birebir mülakat süreçleriyle gerçekleşmektedir.

Doğru pozisyona doğru eleman yerleştirme ilkesi ile gelecek vaat eden yeni mezun arkadaşlarımıza olduğu kadar sektör deneyimi ile katma değer yaratacağına inandığımız tüm arkadaşlarımıza, Garanti Mortgage çatısı altında çeşitli kariyer olanakları sunulmaktadır.

Üniversitelerin ilgili bölümlerinde öğrenim gören arkadaşlarımız için yaz stajı ve ticaret lisesi öğrencileri için ise kış dönemi stajı imkanı sağlanmaktadır.

İşe alım sürecinde, alım yapılacak görevin gerektirdiği yetkinlik ve deneyim göz önüne alınarak aday seçimine gidilmektedir.

Garanti Mortgage Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin bir çok şehrinde gerçekleştirecek olan Garanti Mortgage personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firma Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul – Anadolu – Avrupa , İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Muğla, Sakarya, Samsun, Tekirdağ gibi bir çok şehirde yeni personeller aramaktadır. Siz de firmanın açık pozisyon listesinden size uygun bir işe karar verip Garanti Mortgage’e iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir