Garanti Teknoloji Personel Alımı 2017

garanti-teknoloji-personel-alimi

Garanti Teknoloji Personel Alımı Yapıyor!

Garanti Teknoloji insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Garanti Teknoloji personel alımı yapıyor. Garanti Teknoloji iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Garanti Teknoloji iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Garanti Teknoloji eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Doğuş Gurubu ve Garanti Bankası iş birliği ile oluşan Garanti Teknoloji otomotiv, inşaat, medya ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren firmalara teknoloji altyapıları sunmaktadır. Çok geniş bir faaliyet yelpazesi olan Garanti Teknoloji personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Garanti Teknoloji İnsan Kaynakları

Garanti Teknoloji’de en iyisi hedeflenir, en iyilerle çalışılır. En iyi takımlar oluşturulur, onlara en iyi fırsatlar yaratılır ve bu süreç sürekli kılınır.

GT’de…

Görevlerin gerektirdiği yetkinlikler belirlenir ve doğru çalışan seçilir. Oryantasyon programı uygulanır ve seçilen insanın şirkete uyumu sağlanır. Performans Sistemi ile etkin ve sürekli değerlendirme yapılır. Eğitim programı uygulanır, gerekli ve kaliteli eğitim desteği zamanında sağlanır. Sektöre özel kariyer programları sayesinde, yöneticilik dışında alternatif kariyer yolları çizilir.

Sektörel araştırma ve değişimler takip edilir, sonuçlar değerlendirilir ve şirkete uyarlanır. Değişime inanılır ve değişim için önderlik edilir, “değişim liderliği” teşvik edilir. Vizyonel yaklaşım esastır; istenen değil, bir adım ötesi düşünülür. Geleceğin yaratılmasına katkıda bulunulur.

GT’li…

İyi eğitimli, işine bağlı, çalışkan, başarı odaklı, kendine güvenen, araştırmacı ve sorgulayıcı, analitik bakış açısı olan, takım çalışmasına inanan, değişime hızla ayak uydurabilen, sorun çözme yeteneği gelişmiş olan bireydir ve yaptığı işe değer katmayı, kendisini geliştirmeyi, kuruma katkısını görmeyi hedefler. ( Kaynak )

Garanti Teknoloji Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinden yapan Garanti Teknoloji personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonları incelemeniz durumunda Garanti Teknoloji’de size uygun bir iş seçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir