Gebze Belediyesi Personel Alımı 2017

Gebze Belediyesi Personel Alımı

Gebze Belediyesi personel alımı ile ilgili en doğru bilgileri bulabileceğiniz sayfamızda sizlerle yeni iş fırsatlarını, iş ilanlarını ve başvuru koşullarını paylaşıyoruz. Belediye personel alımı ile ilgili en güncel haberlere sayfamızdan ulaşarak doğru zamanda başvuru yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. Gebze Belediyesi personel alımı ne zaman olacak? Başvuru tarihleri nedir? Hangi zamanlarda Gebze Belediyesi iş ilanları yayınlanır? Başvuru için gerekli evraklar ve koşullar nelerdir?

Gebze İlçesi Ve Belediyesi Hakkında

Gebze ilçesi Yunanlılar ve Romalılardan kalan tarihi dokusunu korumakta ve halen ilçede bu tarihi hava hissedilmektedir. Bugünkü Gebze’nin kurucusu ise Orhan Gazi’dir. Şimdi ise Marmara Denizi’nin doğusunda kalan Gebze Kocaeli’nin bir ilidir. En büyük özelliği ise endüstri sanayisidir. Marmara Bölgesi’ndeki en büyük ikinci ilçe olan Gebze, aynı zamanda tüm Türkiye sanayisinin %15’ini barındırmaktadır.

Limanları sayesinde ticaret nedeniyle büyük gelişme gösteren ilde hem kara, hem deniz, hem de demiryolu ulaşımı olması nedeniyle ulaşım sorunu olmayan çok işlek bir konumda bulunmaktadır.

Türkiye’nin hızla gelişen ve büyüyen ilçelerinden birisi olan Gebze’ye belediye de arzu edilen hizmetleri sunmaktadır. Hatta Gebze Belediyesi 1996 yılında uluslararası ilişkilerde büyük yol kat eder. Pek çok ülkeyle kardeş şehir olma çalışmaları yürütülür. Şu anda da Kırgızistan, Kıbrıs, Bulgaristan, Makedonya ve Bosna Hersek’te yer alan şehirlerle kardeştir.

Gebze Belediyesi Personel Alımı

Gebze Belediyesi Kocaeli’nde uzun yıllardır Gebze halkına hizmet götürmek için faaliyet göstermekte ve Gebze Belediyesi işçi alımı yaparak günden güne hizmet kapasitesini arttırmaktadır.

Gebze Belediyesi Bulunan Birimler – Çalışma Şartları

Gebze belediyesi bünyesinde Nikah İşlemleri, Ruhsat Ve Denetim Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, Strateji Geliştirme Müdürlüğü, Özel Kalem Müdürlüğü, Mezarlıklar Müdürlüğü, İşletme İştirakler Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü birimlerini barındırmaktadır.

Çalışma şartları olarak ise devlet dairelerinde uygulanan çalışma saatlerine riayet edilmektedir. Ancak belediyenin hangi biriminde çalışıldığı ve işin özelliklerine göre çalışma saatleri değişiklik veya esneklik gösterebilmektedir.

Gebze Belediyesinin Adaylarda Aradığı Genel Özellikler

Gebze belediyesi iş ilanı verdiğinde pozisyona göre adaylarda farklı koşullar aramaktadır. Mesela mühendis kadrosuna alacağı kişi için mühendis olmasının yanında KPSS puanları da isteyebilir. Aranacak olan şartlar açık kadro olduğu zaman ilan edilecektir.

Gebze Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Gebze Belediyesi alım yapacağı zaman Devlet Personel Başkanlığı web sitesinde duyuru yayınlayarak ilana çıkar. İlanda ise kadroyu ve aranan özellikleri de belirtir. Bu koşullara uyan kişiler Gebze Belediyesi iş başvurusu için web sitesinden online olarak başvuru yapabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin