GENPA Personel Alımı 2018

genpa-personel-alimi

GENPA Personel Alımı Yapıyor!

GENPA insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre GENPA personel alımı yapıyor. GENPA iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? GENPA iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde GENPA eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

GENPA İnsan Kaynakları

İşe Alım Süreci

GENPA Ailesi’ne fark yaratanlar ile çalışmayı ve gelecekte en az iki pozisyon yükselebilecek potansiyele sahip adayları tercih ederiz.

Adaylarımızın işe alım sürecini en hızlı ve etkin yapabilmek adına, yetkinlik bazlı mülakat sürecini tamamlayan her adaya, pozisyon ve departmanına göre testler uygular, değerlendirme merkezi ile çalışırız.

Türkiye’nin önde gelen distribütörlerinden olarak bizler, fırsatlarla dolu, ilgi çekici farklı seviyelerde birçok kariyer imkanları sunmaktayız.

GENPA’daki kariyer olanaklarını araştırabilir ve kendinize uygun pozisyonları bulabilirsiniz.

Performans Değerlendirme

Genpa’nın vizyonu, misyonu ve stratejik planı doğrultusunda her yıl ‘’Şirket, Departman ve Bireysel’’ hedefler belirlenir. Değişimi, sürekli gelişimi destekleyen, Genpa’ ya katma değer yaratan hedefler SMART olarak belirlenir. Performans değerlendirme sürecinde bu hedefler ve gelişim planları gözden geçirilir. Bu değerlendirmeler yılda en az iki kez ara değerlendirme ve yıl sonu değerlendirmesi olarak yapılır. Performans değerlendirme sistemi   ücretlendirme, kariyer ve yedekleme, eğitim gibi diğer sistemler için temeli teşkil etmektedir.

GENPA Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını genellikle İstanbul bölgesinden yapacak olan GENPA personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek GENPA’da çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Buradan GENPA insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz