Genel Mesuliyet

PersonelAlimiVar.Com’da yayınlanan iş ilanları güncel medyadan araştırmalar yapılıp derlenerek oluşturulur. PersonelAlimiVar.Com hiç bir ilanın güncelliğini veya doğruluğunu üstlenmez.

İş arayan insanları firmalar hakkında fikir sahibi yapmak ve bu firmalara nasıl başvuru yapılabileceğini göstermek bu sitenin çalışma yapısını özetlemektedir. PersonelAlimiVar.Com hiç bir firmanın adını kullanarak personel adayları ile görüşmez ve kimseyi işe sokmaz. Aynı şekilde kimseye iş bulacağının sözünü de vermez.

İş ilanlarını yayınladığımız her firmanın resmi web sitesinden insan kaynakları uygulamalarını veya firma hakkında resmi bilgileri ilan içerisine yazmaktayız. Elbette bunu takiben yazının kaynağına yani firmanın resmi web sitesine link vermekteyiz. Bu durum tamamen iş arayan insanların doğru ve gerekli bilgilere ulaşmasını sağlamak için yapılmaktadır. Söz konusu firmalar içeriklerinin yasalara veya telif haklarına aykırı bir şekilde kullanıldığını düşünürlerse bize tek bir uyarı yapmaları yeterlidir. Uyar-Kaldır prensibini benimsediğimizi ve bu doğrultuda hareket edeceğimizi belirtmek isteriz. Hiç bir uyarı yapılmadan gerçekleşen hukuki yaptırımlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Bu türden yapılacak uyarılar için bizimle hemen iletişime geçtiğiniz takdirde söz konusu içerik 3 iş günü içerisinde kaldırılır.

Bu sitedeki içeriklerin altına dileyen herkes yorum yazıp görüşünü bildirebilir. Yapılan yorumlar herhangi bir spam, argo, hakaret veya küfür filtresine takılmadığı sürece toplu şekilde onaylanır. Site yönetimi olarak yapılan yorumlara kimsenin kişisel bilgilerini yazmamasını önermekteyiz. Böyle bir durum sonucunda karşılaşılabilecek hiç bir sorundan PersonelAlimiVar.Com sorumlu değildir. Kullanıcılar kişisel bilgilerini içeren yorumları sonradan fark edip söz konusu yorumun kaldırılması isterlerse tek yapmaları gereken site yönetimi ile iletişim kurmaktır.

PersonelAlimiVar.Com’un hiç bir kurum ve işveren ile bağlantısı bulunmamaktadır. Bu sitede yapılan işlemlerin tamamı ücretsizdir. Burada yapılan işlemler, okunan haberler ve incelenen iş ilanları için kimseden ücret talep edilmez. Bu anlamda bizim adımıza kullanıcılardan veya işverenlerden para talep eden kimseyi ciddiye almamanızı tavsiye ederiz.

Dış Bağlantılar

PersonelAlimiVar.Com kendi içerisinden çeşitli internet sitelerine dış bağlantı ( link ) vermektedir. Bu bağlantılar hukuki olarak “atıfta bulunma” olarak görülmelidir. PersonelAlimiVar.Com bağlantı verdiği hiç bir sitenin içeriğinden ve gizlilik politikasından sorumlu değildir.

Sitemizde yasalara uygun olmayan bir bağlantıya rastlarsanız iletişim bölümümüzden bize hemen durumu bildirmenizi rica ederiz. Gerekli işlemler en kısa sürede yapılacaktır.