Gold Bilgisayar Personel Alımı 2017

gold-bilgisayar-personel-alimi

Gold Bilgisayar Personel Alımı Yapıyor!

Gold Bilgisayar insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Gold Bilgisayar personel alımı yapıyor. Gold Bilgisayar iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Gold Bilgisayar iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Gold Bilgisayar eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülkemizin en büyük teknoloji marketlerinden biri olan Gold Bilgisayar 1991 yıllarında İstanbul’da kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana sektörde gösterdiği başarılı faaliyetleriyle bir çok insanın ilk tercihlerinden biri haline gelene Gold Bilgisayar personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayarak ciddi bir istihdam ortamı yaratan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olabilir. Gold Bilgisayara iş başvurusu yapmak için ilanın devamını inceleyebilirsiniz.

Gold Bilgisayar İnsan Kaynakları

İşe Alım Süreçlerimiz

İşe alım süreçlerimizde önceliğimiz  ‘Uygun işe,uygun aday yerleştirmektir.’

İhtiyaç analizleri sonucunda belirlenen açık pozisyonlarımız için öncelikle çalışmakta olduğumuz kariyer.net,yenibiris.com ve secretcv.com üzerinden ilanlarımızı yayınlayarak adayların portallar üzerinden başvuruları alıyoruz.

Ulaşan özgeçmişler incelenerek değerlendirmeden geçirilir ve mağazalar için bölgede idari personel açıkları için ise adaylar merkeze görüşmeye davet edilir.

Kariyer Planlama ve Performans Yönetimi

Performans yönetimi uygulamaları ile çalışanlarımız ayda bir kez değerlendirilir ve ödüllendirilir. Mağaza çalışanlarımızın kariyer karnesi ile performansları kayıt altına alınmakta ve başarılı personellerimizi  firmamızda bulunan açık pozisyonlar için öncelikli olarak değerlendirmekteyiz. Terfi yöntemi adaletli ve performans odaklıdır.

Ücret ve Yan Haklar

Satış ve satınalma departmanlarımızda maaş + prim sistemiyle çalışmakta olup, diğer tüm departmanlarımız için net maaş uygulamamız bulunmaktadır. Merkez kadrolarımız için ; yemekhanemiz ve servis imkanımız bulunmaktadır. Merkez dışı lokasyonlarımızda yol ücreti ve yemek kartı imkanı sağlamaktayız. ( Kaynak )

Gold Bilgisayar Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin pek çok bölgesinde yapmaya devam eden Gold Bilgisayar personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından kendinize uygun bir işe karar verdikten sonra Gold Bilgisayar’a iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
DEPO ELEMANI İstanbul – Anadolu
OFİS SEKRETERİ Ankara
SATIŞ DANIŞMANI İstanbul – Anadolu
KASİYER Tekirdağ
SATIŞ DANIŞMANI Adana
DEPO VE TEKNİK SERVİS ELEMANI İstanbul – Avrupa
SATIŞ DANIŞMANI İstanbul
KASİYER İstanbul – Avrupa
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul – Anadolu
SATIŞ DANIŞMANI Manisa
SATIŞ DANIŞMANI Sakarya
GECE MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul – Anadolu
KEV SATIŞ DANIŞMANI İstanbul
.NET YAZILIM UZMANI İstanbul – Anadolu
SATIŞ DANIŞMANI Kocaeli
1 Yorum
  1. 19 Ocak 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir