Golden Rose Personel Alımı 2018

golden-rose-personel-alimi

Golden Rose Personel Alımı Yapıyor!

Golden Rose insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Golden Rose personel alımı yapıyor. Golden Rose iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Golden Rose iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Golden Rose eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Erkul Kozmetiğin bir markası olan Golden Rose, 1983 yıllarından itibaren ülkedeki faaliyetlerini sürdürmektedir. Kurulduğu günden bu yana kaliteli ürün üreten firma, kozmetik sektörünün önemli markalarından birisidir. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan Golden Rose personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olmak istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip Golden Rose iş başvurusu hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Golden Rose İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız

Şirketimize bilgi, beceri, deneyim ve yetkinliği ile değer katacak adayları fırsat eşitliği ilkesi ile değerlendirmeye alırız. Şirketimizde hedeflerle yönetim anlayışı benimsenerek, insan kaynağımızın performanslarını sürekli geliştirmesini sağlayacak adil ve objektif yönetim sistemi ilkemizdir.

Paylaşılmış görev anlayışına sahip, öğrenen bir organizasyon oluşturmak için kurumsal ve bireysel hedef ve ihtiyaçlar doğrultusunda çalışanlarımızın eğitim, öğrenim, beceri, deneyim ve yetkinlik durumlarını değerlendirir, eğitim ihtiyaçlarını belirler ve gerekli kaynağı sağlarız.

Kariyer

Erkul Kozmetik’te işe alım süreci doğrultusunda Organizasyon El Kitabında belirlenmiş ünvana karşılık gelen niteliklere uygun eğitim, beceri, deneyim ve yetkinliğe sahip adaylar değerlendirmeye alınır. (Kaynak)

Golden Rose Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin farklı şehirlerinde yeni personeller alacak olan Golden Rose personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyon listesinden size uygun bir işe karar verdikten sonra Golden Rose’a iş başvurusu yapabilirsiniz.

2 Cevap Yazılmış = “Golden Rose Personel Alımı 2018”
  1. Mukerrem civak 6 Aralık 2017
  2. Mukerrem civak 6 Aralık 2017

Bir Cevap Yaz