Goodyear Personel Alımı 2017

goodyear-personel-alimi

Goodyear Personel Alımı Yapıyor!

Goodyear insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Goodyear personel alımı yapıyor. Goodyear iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Goodyear iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Goodyear eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Tüm dünyanın tanıdığı en büyük lastik üreticilerinden biri olan Goodyear personel alımı yapmaya devam ediyor. Ülkemizin bir çok şehrinde yapacağı alımlarla onlarca insana iş imkanı sağlayacak olan Goodyear’da sizin de bir işiniz olabilir. Kariyerinize Goodyear gibi büyük bir firmada devam etmek istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Goodyear İnsan Kaynakları

Muhteşem bir geleceğe doğru ilk adımlarınızı atmanın tam zamanı. İstediğiniz, yeteneklerinize değer veren; Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’daki en başarılı profesyonellerden öğrenme fırsatı sunan ve arzularınız sizi nereye götürürse size destek veren bir şirket.

Daha fazla beklemeyin ve hemen başvurun.

Goodyear Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin çeşitli bölgelerinden yapacak olan Goodyear personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Goodyear firmasına iş başvurusu yapabilirsiniz. Buradan firmanın insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Pozisyon Şehir
Satınalma Sorumlusu (Geçici) Kocaeli
Bakım ve Proje Mühendisi Sakarya
Compounder Kocaeli
Teknik Servis Mühendisi Kocaeli
Bakım Mühendisi Kocaeli
Satış Temsilcisi Antalya
Teknik Kamyon Lastiği Satıcı Antalya
Teknik Kamyon Lastiği Satıcı Samsun, Trabzon
İK Stajyeri İstanbul – Avrupa
Elektronik Mühendisi Sakarya
5 Yorum
  1. 7 Ağustos 2017
  2. 6 Mart 2017
  3. 28 Aralık 2016
  4. 27 Mayıs 2016
  5. 28 Şubat 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin