Goodyear Staj Başvurusu 2017

Goodyear Staj Başvurusu

Goodyear staj başvurusu hakkında bilgiler bulabileceğiniz bu sayfada Goodyear şirketi hakkında bilgi, stajyer adaylarda aradığı özellikler ve başvuru yolları gibi konular yer almaktadır. Goodyear staj başvurusu yaparak kariyerinize mükemmel bir başlangıç yapabilirsiniz. Goodyear Staj programı hakkında detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Goodyear Hakkında

Araçların hareket etmelerine yardımcı olan lastik üretimi konusunda öncü bir firma olarak bilinen dünya üzerinde bir çok ülkede faaliyet göstermekte olan, oldukça ünlü bir marka olması, yatırım oranlarının son derece yüksek olması, iş alanlarını sürekli geliştiriyor olması ve giderek eğitimli personellere daha fazla ihtiyaç duyuyor olması gibi nedenleri göz önüne alarak Goodyear stajyer alımı ilanlarını sürekli gündemde tutmaktadır.

Goodyear Staj Başvurusu

Amerikan Birleşik Devletleri kökenli bir firma olarak bilinen araba lastiği alanında Dünyanın en büyük firmaları arasında yerini almakta olan Goodyear çalışan istihdamı bakımından bünyesinde oldukça fazla sayıda personele iş imkanı sunan firmalardan bir tanesidir.

Goodyear Staj Şartları

Tabiki belirli şartlar neticesinde seçilerek alınabilecek olan bu stajyerlerde aranan ilk şart yalnızca Kocaeli ilinde bulunmakta olan üniversiteye bağlı bir bölüm olan lastik üretimi bölümünde yada petrol ürünleri alanında öğrenim görmek ve staj gereksiniminin öğrenim gördükleri okullardan zorunlu olarak yapılması gerektiğini bildirir belgelerin tam olması ve eğitim kurumları tarafından staj zamanı boyunca sigortalarının yapılmış olması gibi şartların yerine getirilmesi gerekmektedir.

Benzer Staj İlanları: Pirelli Lastik staj başvurusu için TIKLAYINIZ.

Goodyear Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Belirtilen şartları yerine getiren öğrenci adayları tabiki bu denli büyük bir firmada staj yaparak ilk iş deneyimlerini kazanmak adına ilgili firmaya ait internet sitesi üzerinden giriş yaparak site linklerinde yer alan açık pozisyonların kontrollerini yaparak kendilerine uygun bulunan pozisyona staj başvuru formunu doldurarak Goodyear staj başvurusu’nu gerçekleştirebilirler.

Goodyear’da staj hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin