Gözen Güvenlik Personel Alımı 2017

gozen-guvenlik-personel-alimi

Gözen Güvenlik Personel Alımı Yapıyor!

Gözen Güvenlik insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Gözen Güvenlik personel alımı yapıyor. Gözen Güvenlik iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Gözen Güvenlik iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Gözen Güvenlik eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

1996 yılında hava yolları firmalarının güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için kurulan Gözen Güvenlik çok kısa bir süre sonra bu firmaların en çok tercih ettiği güvenlik firmalarından birisi olmuştur. Yakın geçmişte özel güvenlik şirketi olarak yapılanmaya giden Gözen Güvenlik personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilir, firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Gözen Güvenlik İnsan Kaynakları Uygulamaları

Gözen Güvenlik Hizmetleri İnsan Kaynakları uygulamalarının amacı, faaliyet gösterdiği alanlara en uygun nitelikte insan gücü yerleştirmek ve kalıcılığı sağlamaktır.

Kurumsal yapımız ile çalışanlarımızı yetkinlik ve yeterliliklerini etkin olarak kullanabilecekleri ve şirketin hedeflerine ulaşmasında katkı sağlayabilecekleri görevlerde değerlendiriyoruz.

Çağdaş sistemler doğrultusunda İnsan Kaynakları süreçlerimizi titizlikle yürütüyoruz.

İşin gerektirdiği nitelikler ve kişisel becerileri baz alarak objektif ve adil bir değerlendirme süreci gerçekleştiriyoruz.


Not: Son başlık altındaki yazılar Gözen Güvenlik resmi internet sayfasından personel adaylarını bilgilendirmek amaçlı kullanılmıştır.

Gözen Güvenlik Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinden yapacak olan Gözen Güvenlik personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Size uygun bir işe karar verdikten sonra hızlı bir şekilde iş başvurunuzu firmaya gönderebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Uçak Özel Güvenlik Memuru Ankara
Uçak Özel Güvenlik Memuru İstanbul – Avrupa, Anadolu
Güvenlik Görevlisi İstanbul – Avrupa, Anadolu
Güvenlik Memuru İstanbul – Anadolu
Uçak Özel Güvenlik Memuru Antalya
Güvenlik Görevlisi İstanbul – Avrupa
Güvenlik Görevlisi İstanbul – Anadolu
Uçak Özel Güvenlik Memuru İstanbul – Anadolu
Güvenlik Görevlisi İstanbul – Avrupa, Anadolu
Güvenlik Görevlisi Bodrum
Uçak Özel Güvenlik Memuru İzmir
Proje Amiri Kocaeli

Gözen Güvenlik iş başvurusu için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir