Gözen Holding Personel Alımı 2017

Gözen Holding Personel Alımı

Gözen Holding insan kaynakları hakkında bilgiler ve Gözen Holding personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. Gözen Holding iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Gözen Holding iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde Gözen Holding eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Gözen Holding Hakkında

Bugün olduğu gibi gelecekte de sektöründe köklü kurum kültürü ve istikrarlı politakası ile 1997 yılından bu güne kadar Gözen Holding çok önemli firmalar aarasında her zaman en önde olmak için yenilikçi çalışmalarını sürdürmektedir.

Gözen Holding, sektöründe faaliyetlerine 1997 yılında Ulaştırma Bakanlığı’ndan almış olduğu Uçak Özel Güvenlik Hizmet ve Denetim Ruhsatı ile İstanbul Atatürk Haavalimanı’nda başlamıştır. Özel Güvenlik Şirketi Faaliyet İzin Belgesini 2005 yılında Gözen Güvenlik Hizmetleri ve Ticaret A.Ş Grup bünyesinde kurulmuş ve İçişleri Bakanlığı tarafından alınmıştır. En önemli kaynağı insan olan Gözen Holding hızlı, stratejik düşünebilen, atak ve sorumlu çalışma arkadaşları sayesinde Gözen ailesi gün geçtikçe daha da büyümektedir. Dayanışma ve işbirliğinin temeline dayanan bir çalışma ortamında büyük bir aile olmak demek Gözen Holding’in bir parçası olmak demektir. Gözen Holding iş ilanlarını takip ederek sizde bu büyük ve güzel aileye üye olmanız çok da zor bir olay değildir.

Gözen Holding’in Adaylarda Aradığı Özellikler

Türkiye’nin havacılık sektöründe en önde olan Gözen Holding firmaları biriminde çalışmak isteyen bay ve bayanlarda bazı aranılan özellikler vardır. En başta Türkiye vatandaşı olmak, çok iyi derece de ingilizce bilmek, prezantabl, takım çalışmasına yatkın, problem çözme yeteneği gelişmiş, etkin iletişim becerilerine sahip ve program dahilindeki saat dilimlerinde çalışma imkanları olan bütün bay ve bayanlar Gözen Holding’e başvuru yapabilirler.

Bütün bu özellikleri taşıyan bay ve bayanlar Gözen Holding iş başvurusu yapması yeterli olacaktır. Aramıza katılacak arkadaşlar hem kariyer ve uluslararası bir şirkette çalışma, hem de ulusal standartlara göre eğitim programları ile kendilerini geliştirme imkanları olacaktır.

Gözen Holding İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Gözen Holding ailesine sizde katılmak istiyorsanız resmi web site üzerinden iş başvuru formunu doldurarak Gözen Holding personel alımı sırasında sizde yerinizi alabilirsiniz. Şirkete yapılan iş başvuruları İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından gizlilik prensiplerine uygun olarak veritabanlarında saklı tutulacaktır. Çalışma saatleri sabah 9:00 akşam 18:00 saatleri arasında olup operasyon ve idari bölümler arasında değişiklikler olabilir.

Gözen Holding Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Havacılık ve güvenlik alanında Türkiye’nin önemli kuruluşlarından biri olan Gözen Holding personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Birden çok grup şirketi bulunan ve alımlarını bu şirketlere yapan Gözen Holding’e sizler de iş başvurusu yapabilirsiniz.

Gözen Holding iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız.

İlginizi Çekebilecek Diğer İlanlar

Gözen Güvenlik İş İlanları İçin TIKLAYINIZ.

Gözen Air İş İlanları İçin TIKLAYINIZ.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir