Green Park Otel Personel Alımı 2017

green-park-otel-personel-alimi

Green Park Otel Personel Alımı Yapıyor!

Green Park Otel insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre The Green Park Otel personel alımı yapıyor. Green Park Otel iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Green Park Otel iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Green Park Otel eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Otelcilik sektöründe faaliyet gösteren The Green Park Otel personel alımı yapmaya devam ediyor. Ülkemizin bir çok bölgesinde otelleri bulunan Green Park Otel kendi çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlamaktadır. Siz de bu büyük oteller zincirinde bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilan haberinin devamını inceleyip otele nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Green Park Otel İnsan Kaynakları

The Green Park Otel insan kaynakları yetkilileri ilk olarak eksik birimlerinin tespitini yapıp daha sonra bu doğrultuda ilanlarını yayınlamaktadır. Otele başvuracak adaylarda departmana göre farklı nitelikler arayan Green Park Otel insan kaynakları, titiz bir işe alım süreci izlemektedir.

Green Park Otel Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

The Green Park Otelleri, ülkemizin tatil beldelerinden ziyade büyük şehirlerde yer almaktadır. İstanbul, Kocaeli, Ankara, Gaziantep gibi şehirlerde otelleri bulunan Green Park Otel personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Aşağıda otelin en çok ihtiyaç duyduğu personel pozisyonlarını derledik. Green Park Otel resmi kariyer sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

 • Garson
 • Bellboy
 • Resepsiyonist
 • Aşçı
7 Yorum
 1. 9 Mayıs 2017
 2. 19 Kasım 2016
 3. 3 Kasım 2016
 4. 19 Ekim 2016
 5. 10 Haziran 2016
 6. 22 Mayıs 2016
 7. 19 Mayıs 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir