Greenpeace Personel Alımı 2018

greenpeace-personel-alimi

Greenpeace Personel Alımı Yapıyor!

Greenpeace insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Greenpeace personel alımı yapıyor. Greenpeace iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Greenpeace iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Greenpeace eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Greenpeace İnsan Kaynakları

Siz de çevre suçlarının çözümüne katkıda bulunmak istiyorsanız, aşağıdaki mevcut pozisyonlardan birine başvurabilirsiniz.

Want to join us on the right side of the history?

If you want to make a meaningful change in the world, GP is the place where your talents and creativity will contribute to the most successful campaigning organisation. You will not only participate in making change, you will learn, lead and grow throughout your time with us. While you save the planet, we have got your back covered.

Greenpeace Mediterranean strives to maintain a diverse workplace, and is an equal opportunity/affirmative action employer. We value applicants to enrich diversity of our staff members; women, people of ethnic and/or religious minorities, as well as transgender/gender-variant individuals are strongly encouraged to apply. ( Kaynak )

Greenpeace Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını bugünlerde İstanbul ve İzmir bölgesinden yapacak olan Greenpeace personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından kendinize uygun bir işe karar verdikten sonra Greenpecae’e iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz