Groupon Personel Alımı 2018

groupon-personel-alimi

Groupon Personel Alımı Yapıyor!

Groupon insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Groupon personel alımı yapıyor. Groupon iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırlamış bulunuyoruz. Groupon iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Groupon eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanları haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Şehrin güzelliklerini uygun fiyatlarla insanlara sunan Groupon yani diğer adıyla şehir fırsatı, Türkiye’de kısa süre içerisinde iyi bir büyüme kaydetti. Amerika, Almanya, Fransa gibi ülkelerden sonra Türkiye’de de çalışmalarına başlayan Groupon personel alımı yapmaya devam edecek. Sizler için hazırladığımız bu haberde Groupon insan kaynakları bölümünün açıklamalarını ve personel adaylarında aradıkları nitelikleri bulacaksınız. Ayrıntılar aşağıdadır;

Groupon İnsan Kaynakları

İşine son derece bağlı ve yaratıcılığa sahip olan Groupon ŞehirFırsatı takımımıza katılmak isteyen nitelikli ve yüksek motivasyona sahip çalışma arkadaşları arıyoruz.

Kolektif satın almanın mucidi, Chicago, Amerika merkezli Groupon, 2010 Mayıs ayında Avrupa’nın pazar lideri CityDeal ile birleşmesiyle, bütün dünyada 6 kıtada faaliyet gösteren, günlük fırsatlar sunan tek global e-ticaret sitesi haline geldi. Groupon iş modelinin çekiciliğiyle Facebook, Twitter gibi sosyal medya siteleri ve E-Bay gibi online alışveriş siteleri ile karşılaştırılarak dünyada internet devi olmaya aday 5 şirket arasında gösterilmektedir.

Groupon, Türkiye’de 23 Nisan 2010‘dan beri, Groupon ŞehirFırsatı markasıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Groupon bütün dünyada 48 ülkede, 10.000‘den fazla çalışanıyla faaliyet gösteren bir şirkettir.

Groupon Personel Alımı Hakkında

Aranılan Özellikler

– Tercihen yeme içme rekreasyon ve eğlence sektörlerinde deneyimli.
– Pozitif düşünen, hizmet odaklı ve ikna kabiliyeti yüksek.
– Kendi başına insiyatif ve sorumluluk alarak karar verebilen ve aldığı kararları uygulayabilen.
– İletişimi güçlü, hızlı ve verimli çalışabilen.
– Şirketin çıkarlarını gözeten müzakere yetenekleri güçlü ve sonuç odaklı çalışabilen.
– Basit bir hiyerarşik düzen içerisinde hızlı karar verebilen.
– İşe başlama: Hemen.

İş Tanımı

– İş ortaklarımızın kazancına katkıda bulunmak.
– Şirketimiz ile ilgili sunumlar hazırlamak ve iş ortakları ile paylaşmak.
– Yeni müşteri kazandırma ve hali hazırdaki müşteri ilişkilerinin geliştirilmesi ve müşteri yönetimi.
– Kantitatif ve kalitatif hedefleri idrak edip çözüm üretmek.
– Müşteriler ile ofis dışında kontrat şartlarını müzakere edebilecek.
– Potansiyel müşterilerin sistemimize kayıt olmaları esnasında ve kontrat görüşmelerinde ofisimizde bulunan Call Center ekibimize aktif olarak destek verebilecek.

Ne Sunuyoruz

– Hızlı büyüyen İnternet-Startup ortamında, ilgili konularda sorumluluk sahibi alabilmeyi ve kendi hareket alanını belirlemeyi.
– Dinamik ve arkadaş canlısı bir çalışma ortamında, genç ve iyi niyetli bir takım ile birlikte çalışma şansı.
– Cazip, performansa göre artabilecek maaş, prim ve bir çok farklı fırsattan yararlanma şansı.

Groupon iş başvurusu için tıklayınız.

Bir Cevap Yaz