Grupanya Personel Alımı 2018

grupanya-personel-alimi

Grupanya Personel Alımı Yapıyor!

Grupanya insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Grupanya personel alımı yapıyor. Grupanya iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Grupanya iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Grupanya eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

En uygun fiyatlarla bir çok insana şehir fırsatları sunan Grupanya 2009 yıllarında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana kendi sektöründe en çok tercih edilen markalardan birisi olan Grupanya personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürebilirsiniz. İlanın ayrıntıları aşağıdadır;

Grupanya İnsan Kaynakları

Grupanya ne sunuyor?

Grupanya, 2010 yılından beri on binlerce işletme ile tüketicileri buluşturan, Türkiye’nin en hızlı büyüyen sektöründe lider bir marka!

Satış, pazarlama, tasarım, teknoloji ve müşteri hizmetleri alanında çalışan ekiplerimizle büyük bir aileyiz! Kampanylarımızın tanıtım ve satışında, iş ortaklarımıza ve tüketicilere en yüksek ve ölçülebilir fayda yaratmak için çalışıyoruz.

İşini keyif alarak yapan, sorumluluk sahibi, yaratıcı bir ekip olan Grupanya ailesine katılmak isteyen yeni takım arkadaşları arıyoruz. ( Kaynak )

Grupanya Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinden yapan Grupanya personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Grupanya’ya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz