Gübretaş Personel Alımı 2017

gubretas-personel-alimi

Gübretaş Personel Alımı Yapıyor!

Gübretaş insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Gübretaş personel alımı yapıyor. Gübretaş iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Gübretaş iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Gübretaş eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Gübretaş Fabrikaları 1952 yılında Türk tarım sektörüne çeşitli kimyevi gübreleri tedarik etmek için kurulmuştur. Kurulduğu zamandan bu yana sektörde hep lider konumunda olan Gübretaş personel alımı yapmaya devam ediyor. Gübretaş hakkında kısa bir bilgiden sonra firmaya iş başvurusu yapacağınız bağlantıyı aşağıda bulabilirsiniz.

Gübretaş Hakkında

6 Kasım 1952 tarihinde dönemin Bakanlar Kurulu, Gübre Fabrikaları Türk Anonim Şirketi’nin (GÜBRETAŞ) kurulması kararını alır, ancak şirket resmi olarak 1953 yılında faaliyete geçer.

Türk çiftçisinin kimyevi gübrelerden yararlanarak yüksek verimli ve kaliteli ürünler elde etmesi fikrinden yola çıkılarak, Ziraat Bankası öncülüğünde Zirai Donatım Kurumu, Şeker Fabrikaları, Sümerbank, Etibank, Makine Kimya Endüstrisi ve Fertilizer Corporation of Amarica A.G. şirketinin ortaklığıyla 2.300.000 TL sermaye ile Gübre Fabrikaları Türk Anonim Şirketi kurulur. Amerikan şirketi 1958 yılında hisselerini Ziraat Bankası’na devreder.

MİSYONUMUZ 

Sektörde öncü olmanın verdiği sorumluluk ile bitki besleme ürünlerini sürdürülebilir büyüme ve çevreci yaklaşımla üretmek ve tedarik etmek; bilinçli tarımsal üretimi yaygınlaştırarak topraklarımıza bereket katmak.

VİZYONUMUZ

Paydaşlarına katma değer sağlayan, bir dünya firması olmak.

Gübretaş iş başvurusu yapmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

8 Yorum
  1. 21 Kasım 2016
  2. 9 Ağustos 2016
  3. 22 Haziran 2016
  4. 23 Nisan 2016
  5. 13 Nisan 2016
  6. 16 Ocak 2016
  7. 7 Mart 2015
  8. 7 Mart 2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin