Habaş Personel Alımı 2017

habas-personel-alimi

Habaş Personel Alımı Yapıyor!

Habaş insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Habaş personel alımı yapıyor. Habaş iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Habaş iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Habaş eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

1956 yıllarında ilk şirketin kurulmasıyla temelleri atılan Habaş ülkemizin en köklü firmalarından birisidir. Yıllar içerisinde sürekli yenilikçi anlayışıyla kendini büyüten ve yenileyen bir firma olan Habaş personel alımı yapmaya devam ediyor. Farklı sektörlerde lider markaları ile faaliyetlerine sürdüren firma çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlamasıyla da ciddi bir istihdam ortamı yaratmaktadır. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde devam ettirmek istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Habaş İnsan Kaynakları

Habaş İnsan Kaynakları birimi iş ilanlarını yayınlamadan önce kendi içerisinde eksik birimlerin tespitini yapıp bu doğrultuda ilanları vermektedir. Daha sonra internet üzerinden veya direkt olarak gelen başvuruları kabul eden firma, başvuru formlarını belirli bir CV havuzunda toplamaktadır. Onlarca aday arasından yapılan seçimler sonrasında en uygun görülen aday için karar veren firma yetkilileri son olarak ise işe alım sürecini başlatmaktadır.

Habaş Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin bir çok bölgesinde faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdüren Habaş personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Doğal gaz, Lpg, Demir Çelik, Ağır Makina, Enerji, Finans gibi sektörlerde hizmetlerini sürdüren Habaş’ın çok fazla iş kolu olduğu için ihtiyaç duyduğu personel sayısı da bir hayli fazladır. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Habaş’a iş başvurularınızı gönderebilirsiniz.

8 Yorum
  1. 12 Temmuz 2017
  2. 14 Haziran 2017
  3. 24 Mart 2017
  4. 9 Mart 2017
  5. 18 Ocak 2017
  6. 5 Ocak 2017
  7. 5 Ocak 2017
  8. 1 Ocak 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir