Habertürk Personel Alımı 2018

haberturk-personel-alimi

Habertürk Personel Alımı Yapıyor!

Habertürk insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Habertürk personel alımı yapıyor. Habertürk iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Habertürk iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Habertürk eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

2007 yılında Ciner yayın holding ailesine katılan Habertürk ülkemizin önemli televizyon kanallarından birisidir. Türkiye’nin en çok izlenen ve takip edilen haber organı olan Habertürk personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız haberimizin devamını inceleyip, firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Habertürk İnsan Kaynakları

Habertürk insan kaynakları ilanlarını yayına vermeden önce kendi içerisindeki eksik birimlerin tespitini yapıp buna göre iş ilanlarını yayınlamaktadır. Personellerine aynı eşitlikle yaklaşan ve değer veren Habertürk, yapılan başvuruları belli bir CV havuzunda toplayıp daha sonra değerlendirmeye almaktadır. Açık pozisyonlar için uygun görülen adayları seçen ve bu doğrultuda işe alım sürecini başlatan Habertürk insan kaynaklarına siz de iş başvurunuzu yollayabilirsiniz.

Habertürk Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ciner Holding’in bir parçası olan Habertürk personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Buradan size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Paketleme Makine Operatörü İstanbul – Anadolu
Mekanik Bakım Teknisyeni Ankara
Elektrik Elektronik Mühendisi İstanbul – Anadolu
Ulaştırma Sorumlusu İstanbul – Avrupa
Kıdemli Yazılım Mühendisi İstanbul – Avrupa
Linux Sistem Yöneticisi İstanbul

Habertürk iş başvurusu için tıklayınız.

Bir Cevap Yaz