Hatemoğlu Personel Alımı 2017

hatemoglu-personel-alimi

Hatemoğlu Personel Alımı Yapıyor!

Hatemoğlu insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Hatemoğlu personel alımı yapıyor. Hatemoğlu iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Hatemoğlu iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Hatemoğlu eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Giyim sektöründe tanınan markalardan biri olan Hatemoğlu personel alımı yapıyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olmak istiyorsanız ilan ayrıntılarını inceleyebilirsiniz.

Hatemoğlu Hakkında

Türkiye’nin özel sektördeki ilk hazır giyim markası olan Hatemoğlu, 1924’te açılan ilk mağaza ile birlikte Cumhuriyetin ilk yıllarından itibaren sektörün öncü firmalarından biri oldu. “Hatem Bey’in oğlu” Mustafa Bey’in Kayseri’de açtığı ilk Hatemoğlu mağazasının ürünleri arasında erkek paltoları ve kadın mantoları yer alıyordu. 1950’lerde hazır giyimde müşterilerin talepleri doğrultusunda ürün çeşitliliğini sürekli arttıran ve hazır giyime odaklanan Hatemoğlu, Ankara Radyosu’na reklam veren ilk Anadolu markası olarak kalite ve güvenin adresi oldu.

1962’de İstanbul’da ilk mağazasını açan Hatemoğlu, ilk ihracatını 1979’da İsviçre’de gerçekleştirdi. 1987 yılındaki Uludağ defilesi ile sektörde yepyeni bir çığır açan ve dünya trendlerini takip ederek birikimini yenilikçiliği ile bütünleştiren Hatemoğlu, markaları ile sürdürülebilir başarısını taçlandırdı. Üçüncü kuşağın yönetiminde ana markası “Hatemoğlu 1924” ile birlikte 2003 yılında “@html”nin temellerini atan, 2005 yılında ise “Hatem Saykı”yı hayata geçiren Hatemoğlu, 2010 yılından itibaren “hteen” ile genç müşteri kitlesine de zengin bir koleksiyon sunmaya başladı.

2024 yılında 100. yıl hedefini 1000 mağaza olarak belirleyen Hatemoğlu, kumaş seçimlerindeki titizliği ve modern tasarımlarıyla, kendini özel hisseden erkekler için, Kongo’dan, Azerbaycan’a,Türkmenistan’dan Çin’e uzanan, geniş yelpazede kendine özgü çizgisini ilk günkü gibi sürdürerek yeniliklerin öncüsü olmaya devam ediyor. ( Kaynak )

Hatemoğlu Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin çeşitli şehirlerindeki mağazalarına yapacak olan Hatemoğlu personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Hatemoğlu’na iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Satış Danışmanı Ankara
Satış Danışmanı Aydın
Satış Danışmanı İstanbul
Kumaş Satın Alma Uzman Yardımcısı İstanbul
Terzi İzmir
Uzman Yardımcısı Kayseri
Elektrikçi İstanbul

Daha önce yayınladığımız ilanlardan biri olan Colins Personel Alımı ilanını da incelemenizi önermekteyiz.

3 Yorum
  1. 2 Mart 2017
  2. 27 Kasım 2016
  3. 21 Ekim 2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir