Hattat Holding Personel Alımı 2017

Hattat Holding Personel Alımı

Hattat Holding insan kaynakları hakkında bilgiler ve Hattat Holding personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. Hattat Holding iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Hattat Holding iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde Hattat Holding eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Hattat Holding Hakkında

1996 doğumlu bir şirket olmasına rağmen iş hayatına başarılarla dolu birçok deneyim katan Hattat, özelleştirmelerin hakkını vererek büyümüştür. Sanayi ve kalkınma alanında birçok başarıya imza atan bu şirketin yurt içinde ve yurt dışında birçok başarılı girişimi vardır.

Otomotiv, gayrimenkul, sanayi ve enerji sektöründe önemli bir yeri olan bu firma, insan kaynakları departmanında birçok iş ilanı yayınlamaktadır.

Hattat Holding İş İlanları

Türkiye’nin köklü kuruluşlarından olan Hattat Holding iş ilanları birçok kişinin kariyerini hedeflediği bu şirkette yer almak için yakın takip ettiği ilanlar arasındadır. Firmanın bünyesindeki 21 şirket, köklü bir kuruluş olan Hattat’ta yer almayı da cazip kılmaktadır.

Hattat Holding Çalışma Şartları

21 grup şirketi bulunan Hattat Holding iş başvurusu yapmak isteyenler, bu şirketlerden herhangi birine direkt olarak ya da İK sitelerine ilana göre başvuru yapabilirler.

İş başvuruları başarı sıralamasına göre değerlendirilmekte olup, her insan için uygun bir iş bulunmaktadır. Ancak eleman alımlarında ciddi bir seçim süreci söz konusudur. Her zaman nitelikli iş gücü ilkesi ile hareket edilmektedir.

Hattat Holdingnın Adaylarda Aradığı Özellikler

Onlarca şirketi bünyesine bulunduran ve 1971 yılından beri otomotiv sektörünün öncü kurumlarından olan Hattat, elemanlarında aşağıdaki özellikleri arar.

  • En az bir yabancı dil bilmesi,
  • Türkiye’nin her yerinde çalışabilme imkanı,
  • İşin gerektirdiği niteliği karşılamaları,
  • Sağlam referanslara sahip olmaları gerekmektedir.

Bu özelliklere sahip olan personellerin istihdamının sağlanması için gerekli yetkinlik süreci başlayacak, iş ilanlarına yapılan başvurular değerlendirilecektir.

Hattat Holding İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Eleman alımı yapılan dönemlerde Hattat Holding personel alımı ilanlarına İK siteleri üzerinden başvurabilirsiniz. İK sitelerinde grup şirketler için aranan birçok eleman pozisyonu vardır.

Bu ilanlara başvurmak dışında, holdingin ana sitesinde bulunan İK bölümünden de açık pozisyonları görmeniz, öz geçmişinizde başvuru yapmanız mümkün olmaktadır. En kısa sürede size geri dönen İK personelleri, aranan niteliklere uygunsanız sizi arayacak ve mülakat için davet edecektir.

Mülakat süreci sonrası da işe alınacak olan adayların oryantasyon süreci hazırlanacak ve iş başı için gerekli süreç de işleyecektir.

Hattat Holding Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar

Alımlarını ihtiyaç duyduğu zamanlarda açıklayan Hattat Holding personel alımı yapacağı pozisyonları çeşitli ilan sitelerinden duyurmaktadır. Sizler de bu ilanları takip ederek Hattat Holding’e iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hattat Holding iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız.

İlginizi Çekebilecek Diğer İlanlar

Türk Traktör İş İlanları İçin TIKLAYINIZ.

Ak Enerji İş İlanları İçin TIKLAYINIZ.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir