Havelsan Personel Alımı 2017

Havelsan Personel Alımı

Havelsan insan kaynakları hakkında bilgiler ve Havelsan personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. Havelsan iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Havelsan iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde Havelsan eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Havelsan Hakkında

1982 yılında Türk Silahlı Kuvvetleri için kurulmuş olan firma Silahlı Kuvvetlerin yazılım ve geliştirme hakkında tüm faaliyet ihtiyaçlarını karşılamak üzere hizmet sunmaktadır. Şirket merkezi Ankara’da bulunmakta olup, yurt dışında birçok bölgede de ofisi bulunmaktadır.

Genişleyen hizmet ağında personel ihtiyacını karşılamak amacı ile açık pozisyonlar için çeşitli ilanlar paylaşan Havelsan iş başvurusu yaparak firma bünyesinde bulunan binlerce çalışanından biri de siz olabilirsiniz.

Havelsan İş İlanları

Açılımı Hava ve Elektirik sanayi olan Havelsan Türk Silahlı Kuvvetleri için kurulmuş bir kurumdur. Türk Silahlı Kuvvetlerinin yazılım ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuş Havelsan, gelişen teknolojide yeni uyumlar sağlamak amacı ile yeni personele ihtiyaç duymaktadır.

Bu bağlamda Havelsan personel alımı gerçekleştiren şirket bu alımı çeşitli ilanlar ile sağlamaktadır.  Açık pozisyonlar için internet üzerinden şirketin resmi sitesi ile irtibata geçerek bu açığı sağlayabilir, aynı zamanda çeşitli iş ilanları sayfasından da şirketin açık pozisyonlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Havelsan Hangi Kriterde Personele İhtiyaç Duyuyor?

Şirketin hizmet alanı elektronik ve sanayi alanında olan tüm yazılımları sağlamak olması nedeni ile Havelsan iş ilanları ile genellikle şirketin yazılım alanında personel ihtiyacını karşılayacak çeşitli mühendis ve yazılımcılar almaktadır.

Resmi sitesi üzerinden açık pozisyonları paylaşan site yine site üzerinden bu açık pozisyonlara başvurma şansını tanımaktadır. İş ilanları sayfasından da firma ilanlarını takipte bulunabilir, başvuru yapabilirsiniz.

Havelsan Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar

Alımlarını ağırlıklı olarak Ankara bölgesinden yapan Havelsan personel alımı yapacağı pozisyonları ihtiyaç durumlarında açıklamaktadır. Siz de bu ilanları takip ederek Havelsan’a iş başvurusu yapabilirsiniz.

Havelsan açık pozisyonlar ve iş başvurusu için tıklayınız.

3 Yorum
  1. 19 Şubat 2017
  2. 3 Şubat 2017
  3. 3 Şubat 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin