Havelsan Staj Başvurusu 2017

Havelsan Staj Başvurusu

Havelsan staj başvurusu hakkında bilgiler bulabileceğiniz bu sayfada Havelsan şirketi hakkında bilgi, stajyer adaylarda aradığı özellikler ve başvuru yolları gibi konular yer almaktadır. Havelsan staj başvurusu yaparak kariyerinize mükemmel bir başlangıç yapabilirsiniz. Havelsan Staj programı hakkında detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Havelsan’ın sağlamış olduğu Havelsan staj başvurusu üniversite okuyan öğrencilerin sektörde kendini geliştirmesi için sağlanan bir uygulamadır. Havelsan’ın kurucularının seçmiş olduğu staj şartlarına uygun olan tüm öğrenciler staj başvurusu yapabilir. Havelsan’ın amaçlarından biri ise yeni gelişen nesillere en iyi derecede eğitim vermektir.

Havelsan Hakkında

1982 yılında kurulan Havelsan havelsan- Aydın ismi ile bir Türk ABD şirketi olarak kurulmuştur. 1985 yılında %98 Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı’na bağlı olarak faaliyet göstermeye başlamıştır.   Havelsan 1300’u aşkın uzman personelleri ile hizmet vermeye devam etmektedir. Yenilikçi ve sürdürülebilir stratejileri ile belirlenen faaliyet alanlarında güvenilir ve ileri teknoloji ürün, hizmet sağlayıcısı konumuna girmiştir.

Havelsan Staj Şartları

Havelsan stajyer şartları şunlardır; TC vatandaşı olmak, zorunlu staj kapsamında olmak, bilgisayar mühendisliği ve elektrik elektronik mühendisliği bölümlerinde okuyor ya da 4. Sınıf öğrencisi olması gerekmektedir. 3 ya da üstü not ortalamaya sahip olmaktır.

Havelsan Staj Başvurusu Nasıl Yapılır

Havelsan stajyer başvurusunu havelsan web sitesinden yapmanız gerekmektedir. Başvuru tarihleri web sitesi üzerinden duyulur ve kontejyan dolana kadar yapılan tüm başvurular kabul edilir. Havelsan’ın staj şartları doğrultusunda yapılan başvurular kabul edilir. Havelsan stajyer alımı için istemiş olduğu, transkript belgesini başvurunuzu yaparken eklemez iseniz yapılan başvuru geçersiz sayılacaktır.

Havelsan staj başvurusu için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir