Hedef Gıda Personel Alımı 2018

hedef-gida-personel-alimi

Hedef Gıda Personel Alımı Yapıyor!

Hedef Gıda insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Hedef Gıda personel alımı yapıyor. Hedef Gıda iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Hedef Gıda iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Hedef Gıda eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Hedef Gıdanın temelleri 1994 yılında atılmıştır. O yıllardan bugünlere kadar verdiği kaliteli hizmetlerle iyi bir büyüme kaydeden firma şuanda kendi sektörünün lider markalarından birisi haline gelmiştir. Dünyaca tanınmış bir çok markayla iş ortaklığı bulunan ve ülkemizin çeşitli bölgelerinde şubeleri bulunan Hedef Gıda personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyip Hedef Gıdaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Hedef Gıda İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikası

İşe ve işyerine uyum gösterecek adayların seçim aşamasından başlamak üzere sistematik şekilde kuruma kazandırılması, kurum içinde yüksek performans göstermelerini sağlayacak şekilde bireysel gelişmelerinin desteklenmesi ve uzun soluklu iş birliğinin kurulmasının sağlanması temel politikamızdır.

Kendini sürekli geliştiren, yeniliğe açık, öğrenmeye istekli , Hedef Grup yetkinliklerine sahip tüm çalışanlarımız  şirket içi oluşabilecek pozisyonlarda değerlendirmeye öncelikli alınırlar.

Hedef Gıda Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Her geçen gün farklı şehirlerden yeni personellere ihtiyaç duyabilen Hedef Gıda personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Hedef Gıda’dan size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya genel başvurunuzu yapabilirsiniz. Hedef Gıda iş başvurusu için tıklayınız.

Bir Cevap Yaz